Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Testvér exbarátnője mindenképp...

Testvér exbarátnője mindenképp tabu? Vagy vannak határok?

Figyelt kérdés
Azt sem tudtam, hogy ismerik egymást tesómmal, nemhogy kavartak volna. A lány mondta el, hogy amúgy tudom-e... ezért nem is lett több köztünk. De csak piszkâlja a fantáziám, nagyon bejön a csaj.

2022. dec. 30. 21:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
99%
Szerintem családja válogatja hogy belefér-e. Nálunk tabu lenne az fix.
2022. dec. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
96%
Nincs ra törvény, max lehet belőle pár kellemetlen pillanat.
2022. dec. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
98%
Ha valamelyikük érzett valamit a másik iránt akkor biztos lesz sok kellemetlen pillanat. Vagy ha most már nem is de kesobbiekben még fellángolhat valamyik részről ez az érzelem. Ez meg is ronthathaja viszonyotokat a tesóddal.
2022. dec. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
99%
Szerintem tabu.
2022. dec. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
59%
Ki szakított? A lány dobta a tesód, vagy fordítva?
2022. dec. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
98%

Nagybáttyámék egy rövid idő után cseréltek párt, mindkét helyen lett gyerek, egyikük már 20+ éve együtt van a nővel, másik szakított néhány év után.


Elvileg megbeszélve nem volt, csak így alakult.


Ilyen "kamasz" szerelmekről tudok még, ahol először a báttyal, majd az öccsel jött össze egy lány. Mindkettővel egy évig is együtt volt és járt a családi összejövetelekre is.


Ettől függetlenül szerintem komolyabb kapcsolat szintjén tabu.

2022. dec. 31. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
84%
Sztem ebve az esetbe nem lenne tabu. Annyira komoly nem volt a kapcsolat,te nem is tudtál róla pl. Azért emlitheted tesódnak hogy megismertél 1 csajt szimpatikus és kiderült h ismerik egymást.
2022. dec. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
58%

Ha testvér "exe" tabu lenne akkor nekem sose lett volna férjem.

Testvérem a városba meg volt majd az összes korunkbeli pasinak... évekkel késöbb találkoztam én a mostmár férjemmel mikor egy beszélgetéskor kiderült ismeri a tesómat. Neki ia emlitettem h a srác akivel ismerkedek ismeri. Gunyosan mibdta h szexeltek csak azért kellek ém neki mert neki nem kellett csak párszor,meg milyen vagyok h az ő levetett faszija kell

2022. dec. 31. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Azt sem tudom konkrétan hogy mi vagy mennyi volt köztük nem, hogy ki szakított.

Annyira meghökkentett a dolog, hogy a lánytól sem kérdeztem többet. Akkor nem is akartam tudni többet

Gondoltam, hogy tesómnak mondom de az én agyam csak addig jutott el hogy a nevét említem meg. Lehet jobb lenne így ahogy írod 7-es. Csak egy csajt...

2022. dec. 31. 09:29
 10/24 anonim ***** válasza:
13%

Ezért vagyok rosszban a nővéremmel 2007 óta. Előtte sem volt egy túl jó testvéri viszonyunk, de azóta egyenesen utál. Én meg jót röhögök rajta. Lefeküdtem az expasijával nyáron többször, akivel tavasszal szakított.


Később, egyenesen sportot űztem abból, hogy flörtöltem a pasijaival, vagy férjével. De volt olyan tudtam, hogy tetszik neki egy srác, akkor kikezdtem a sráccal és összefeküdtem vele.


Tudom, szemét kis szar vagyok. De nem érdekel.

2023. jan. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!