Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Testvér exbarátnője mindenképp...

Testvér exbarátnője mindenképp tabu? Vagy vannak határok?

Figyelt kérdés
Azt sem tudtam, hogy ismerik egymást tesómmal, nemhogy kavartak volna. A lány mondta el, hogy amúgy tudom-e... ezért nem is lett több köztünk. De csak piszkâlja a fantáziám, nagyon bejön a csaj.

2022. dec. 30. 21:07
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg egy szemét kis szar vagy :D
2023. jan. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
17%

#11

10-es vagyok.


Mindig is utáltam a nővérem, ő is engem

2023. jan. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen 10-es, egy kis szar vagy, meg mások kapcaronja. A ringyóskodás helyett kereshentél más hobbit, mert ez szánalmas :D
2023. jan. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Noverem egyik pasijara sem tekintettem ugy.. bar nem is voltak az eseteim lehet azert. Egyszeruen el sem birom kepzelni hogy amelyik pasival noverem szexelt majd en is vele..


Egyebkent a kerdesedre valaszolva ha elmondanad mit is takar a kavaras nalad akkor egyszerubb lenne valaszolni is.

2023. jan. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell beszélned a testvéreddel. Nem egy példa van rá, hogy ez normálisan működik.
2023. jan. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 NTBS ***** válasza:
Beszélgetés a testvéreddel, de szülhet kellemetlen helyzeteket, ha bele is megy. Én nem akarnék Testvérem exével semmit.
2023. jan. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Én sem tudom, h mit takar pontosan a kavarás. Ennyit tudok.

Nekem fura, mert nem egy az ìzlésünk, ezért is lepődtem meg.

De csak nem akarom tesómat se letámadni

Azóta nem láttam, beszéltem a csajjal.

2023. jan. 3. 19:56
 18/24 anonim ***** válasza:
56%

#13

10-es vagyok. Miért is vagyok én ringyó? Azért, mert szeretem a szexet és sok pasival voltam. Ha ugyanezt egy ffi. csinálja, az menő. Érdekes.

2023. jan. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Mert egy nőnek legyen tartása! A hozzád hasonlók miatt nem találnak sokan normális pasit, mert amelyik nőben van tartás, az nem kell, mert te szétteszed a lábat már attól, hogy megdicsérik a sminkedet az instán!

És nem, pasinál sem normális! Persze legyen tapasztalat, de ne mondd már, hogy élvezed, hogy minden héten más pasi döfköd. Ja meg olvasd vissza, mit írtál: a nővéredet akarod idegesíteni, na ez még szánalmasabb!

2023. jan. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

#19

10vagyok

Ki írta, hogy hetente más döfköd? 33 vagyok, eddig kb 30-35 szeuxális partnerem volt. Ebből nem mindel volt aktus csak orál, vagy kéz ilyesmi.

2023. jan. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!