Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Testvér exbarátnője mindenképp...

Testvér exbarátnője mindenképp tabu? Vagy vannak határok?

Figyelt kérdés
Azt sem tudtam, hogy ismerik egymást tesómmal, nemhogy kavartak volna. A lány mondta el, hogy amúgy tudom-e... ezért nem is lett több köztünk. De csak piszkâlja a fantáziám, nagyon bejön a csaj.

2022. dec. 30. 21:07
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

10-es, ezt írtad:


"Ezért vagyok rosszban a nővéremmel 2007 óta. Előtte sem volt egy túl jó testvéri viszonyunk, de azóta egyenesen utál. Én meg jót röhögök rajta. Lefeküdtem az expasijával nyáron többször, akivel tavasszal szakított.



Később, egyenesen sportot űztem abból, hogy flörtöltem a pasijaival, vagy férjével. De volt olyan tudtam, hogy tetszik neki egy srác, akkor kikezdtem a sráccal és összefeküdtem vele.



Tudom, szemét kis szar vagyok. De nem érdekel." ettől vagy undorító. Ha már ennyire viszket, akkor legalább ne a tesódéval kezdenél ki.

2023. jan. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

ha a testvérednek volt kapcsolata ezzel a lánnyal, akkor valószínűleg nem szeretné, ha te is ugyanazzal a lánnyal lennél. Emellett az exbarátok általában valamilyen érzelmi kapcsolatban voltak egymással, és ha a testvérednek volt kapcsolata ezzel a lánnyal, akkor valószínűleg nem szeretné, ha te is ugyanazzal a lánnyal lennél.


Persze, végül is ez a döntésed szeretnéd, ha a kapcsolatotok jó maradna, akkor talán jobb lenne, ha nem keresnéd fel ezt a lányt.


a úgy érzed, hogy ez a lány tényleg nagyon bejön, és nem tudsz róla lemondani, akkor talán jobb lenne, ha először beszélnél a testvéreddel erről, és megpróbálnád megérteni, hogy ő mit gondol erről.

2023. jan. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Kérdező, azt írod, nem tudod, mi volt köztük. Akkor talán nem is volt komoly, de lehet hogy a tesóddal kéne erről beszélned, ha ennyire nem tudod túltenni magad a csajon!
2023. jan. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Nálam ez tabu lenne.

Én bottal se piszkálnám meg azt a lányt, akit a bátyám megpöckölt.

2023. márc. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!