Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek normális hogy a...

Szerintetek normális hogy a húgom ezen veszekedést kezdett?

Figyelt kérdés
Fent voltam a húgomnál, és láttam hogy a kuka mellé van téve 2 üres borosüveg, elmentem mosdóba nála és 2 fogkefe volt a pohárban, és a szennyese tetején volt egy férfi póló. Rákérdeztem hogy este fent volt-e nála valaki, és hogy miért vannak nála ismeretlen faszik, meg amúgy is ki volt ez. Ezek után a szobájába már nem tudtam benézni. Mert közölte, hogy nem gondolja hogy beszámolóval tartozik nekem arról, hogy ki megy fel abba a lakásba amit tök egyedül fizet és hogy ők mit csinálnak ott. És amúgy sincs jogom belenézni a szennyesébe, meg spekulálni két borosüvegből ami az elmúlt 3 hétben bármikor odakerülhetett mert havonta viszik el az üveget. És ezen teljesen összevesztünk, hogy nekem mint a bátyjának nem mondja meg hogy ki húzogatja….

2022. dec. 31. 12:18
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
96%
Semmi közöd hozzá, hogy kivel van együtt a húgod.
2022. dec. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
95%
Buta vagy. Finoman fogalmazva.
2022. dec. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
98%

Mennyi idős a húgod?

Ha felnőtt és egyedül tartja el magát, akkor nincs senkinek semmi köze a magánéletéhez.

2022. dec. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
97%

"Rákérdeztem hogy este fent volt-e nála valaki, és hogy miért vannak nála ismeretlen faszik, meg amúgy is ki volt ez."


"nekem mint a bátyjának nem mondja meg hogy ki húzogatja…"



"Szerintetek normális hogy a húgom ezen veszekedést kezdett?"


Szerintem nem kellett volna veled veszekednie. Egyszerűen el kellett volna zavarnia téged.

2022. dec. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
98%
Sajnálom, de jogos, hogy kifakadt. Felnőtt nőként abban a lakásban, ahol magát tartja el semmi közöd a szexuális életéhez.
2022. dec. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
98%

"Mert közölte, hogy nem gondolja hogy beszámolóval tartozik nekem arról,..."

Mert be kéne számolnia neked hogy mit mikor csinál a húgod, amihez amúgy semmi közöd?

Jó nagy tuskó gyökér lehetsz.

2022. dec. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim válasza:
5%

Hát nem tudom, nekem nincsen testvérem, de ha lenne és annyira nagyon jó lenne a kapcsolatunk magamtól elmondtam vna neki mindent.

Kicsit érthető mert csak a hugod és félted de azért nem mindegy hogy 18 éves vagy 28 éves

2022. dec. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
93%
Igaza van. Én elküldtelek volna 3,14csába, ha a helyébe lettem volna, és többet be nem tennéd a lakásomba a lábadat.
2022. dec. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Ja biza. Tok normalis, de te picit sem.
2022. dec. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
93%
Én úgy kivágtalak volna a lakásból, hogy csak pislognál ki az idióta fejedből!
2022. dec. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!