Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogyan ne kelljen átadni a...

Hogyan ne kelljen átadni a szobámat?

Figyelt kérdés
Biztos, hogy sokan vannak így ezzel. Van egy vagy több testvérük. Nálunk mindenkinek van saját szobája, amikor jött egy vendég a tesóm behisztizett, hogy nem akarja odaadni másoknak a szobájat(az övé a legnagyobb) a szüleim az enyémet akarták odaadni, hogy lehet ezt megúszni? Hogy a tesóm adja át a szobájat?

2023. jan. 15. 14:26
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
59%
Megesett velem ez raadasul úgy, hogy focirol jottem haza izzadtan budosen. Rohanok a szobba, hogy levetkozzek keszulodjek a furdeshez es mi fogad? Unokatesom es a ferje, ott fekszenek az egyszemelyes agyamban. ( 150nm foldszintes haz akkoriban 4 szobaval. Enyem volt a legkisebb ) A megkerdezesem nelkul tortent az egesz es ha szajat mertem huzni jott is volna, hogy en mit kepzelek. Nem az zavart hohy ott alszanak hanem az h nem voltam megkerdezve. Raadasul nalunk a vendeg a szent es tartani kell a latszatot h rendes csalad vunk ezert nem is szolhattam semmit. Lefurodtem aznap, kizabtam a hutot es mentem is elfele. Reggel idoben erkeztem 8:30 es meg fel sem ebredtek. Mondom mi az isten ez. Elkezdtem csorompolni erre kijonnek a szobambol, hogy en mit csinalok kora reggel. Ott elpattant a cerna es azt mondtam. Na vegre kijottel a SZOBAMBOL. Menj szolj a ferjednek hogy ebreszto mert mennek be. Erre elhordott mindenfele spur, zsugorinak. En meg mondtam erre, hogy legkozelebb ne az en szobamban tanyazzanak le, mert ha igen akkor hajnalig baszakodni fogok es 30p enkent ebresztot fogok allitani. Erre elmondta apamnak aki kifakadt. Mondtam neki, hogy legkozelebb nalatok alszanak mert nem az en vendegeim, es fakepnel hagytam. Aznap nem mehettem haza :D de ejszaka 0:01-kor hazamentem. Egybol mondta ( mert meg fenn volt) hogy ma nem johetsz haza hogy el tudj gondolkodni. Mondtam neki hogy az mar tegnap volt. :D :D erre sertodotten elment aludni. Hat ilyenek a tinik. :D :D
2023. jan. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!