Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak ebben a helyzetben?

Mit csináljak ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Egy 16 éves lány vagyok.Van egy 13 éves öcsém,aki mostanában nagyon el van kanászodva.

Durván beszél a szüleinkkel,velem is szokott kötözködni,megjegyzéseket tesz az öltözékemre,sőt arra is volt példa,hogy,amikor barátnőimmel mentem a plázába,akkor elnevezett minden rbancnak,meg mi lesz,ha majd jön4-5 cigány,és megbsz.

De az eddig ledgurvább most pénteken történt,amikor mentem egy házibuliba(csak ritkán van ilyen)akkor leköpött,és megint elhordott minden krvának.Ilyenkor a szüleimtől mindig kap egy ejnye-bejnyét,de szerintem valami komolyabb retorzió kellene neki,mert már nagyon elegem van belőle.

Mit csináljak szerintetek?



2023. jan. 22. 11:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hogy a viharba ne lehetne kivédeni az ""erősebb"" ütését? (Ráadásul, valójában egy 13 éves fiu gyereknek tobb mint valoszinu, hogy gyengebb az izomzata, es a testi ereje, mint egy 16 eves, kozel felnott lanynak.) Csak tudni kell, hogyan kell kivedeni. Bar, mivel gondolom a sz4ros kisocsed csak kalimpal, nem igazan lehet rendszert latni az "uteseiben", igy lehet, hogy tenyleg nehezkes eset. Szerintem egy utesbol usd ki, amint pofazni kezd. Nezd meg, hova kell utni, hogy k.o. legyen, de ne vidd tulzasba azert😂
2023. jan. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
11:Nincs erősebb izomzata egy 13 éves lánynak.+öcsém 65 kg 175cm
2023. jan. 25. 19:28
 13/14 A kérdező kommentje:
Én csak 55 kg vagyok és 167 cm,de a fiúk alapból erősebbek
2023. jan. 25. 19:30
 14/14 A kérdező kommentje:
De neked ezt így leírni nyilván könnyű,mert nem vagy a helyzetben
2023. jan. 25. 19:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!