Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Valóban olyan nagy probléma,...

Valóban olyan nagy probléma, hogy én azt mondtam erre, hogy nem? 20.F

Figyelt kérdés
20 éves vagyok és van 2 darab 17 éves tesóm akik ikrek. A lényeg, hogy ők megvették a szigetre a jegyet és mondták, hogy menjek én is amire én megmondtam nekik, hogy nem. Szeretek bulizni de egyszerűen nekem a koncertek nem feküdnek. Még anno 19-ben amikor 16 voltam ott voltam amikor az Ed Sheeranel harangozták be az egészet hát nekem egy óriási csalódás volt az egész. Életem első és utolsó koncertje volt. Mintha egy teljesen másik hangot hallanék a videóklippben meg a koncerten. Én értem az ő szemszögüket, hogy stúdióban hangtechnikákkal varázsolnak, hogy minnél jobb legyen, hogy a lehető legtöbb emberhez eljusson a zene és utána meg nyilván ami egy koncerten van ott nem tudják azt hozni mint stúdió körülmények között viszont én nem vagyok erre vevő mert úgy érzem hülyének vagyok nézve. Tesóim meg kiakadtak, hogy én miért nem akarok jönni miért vagyok ekkora paraszt velük, hogy legalább együtt lennénk 3-an (pedig el lehetne menni velem bulizni akárhova csak koncertre nem). Most ez tényleg annyira lélekromboló, hogy nem vagyok vevő az élőkoncertekre a fent említett okok miatt?
2023. márc. 24. 23:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Majd elfogadják, jobbat ugy se tehetnek.
2023. márc. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
40%
Pont az az élő koncert lényege, hogy IGAZI. Az a hülye, aki fizet valami béna popsztár paybackeléséért. De mindegy, amúgy nyilván ha nem akarsz menni, attól még nem vagy paraszt, a tesóidnak ezt el kell fogadniuk.
2023. márc. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
28%

2db tesóm…

Mi az, hogy darab? Nem holmi tárgyak, embereket nem számolunk darabra. Van két testvérem, így helyes.

2023. márc. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Vihar a biliben.
2023. márc. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
64%

A zenei izles teljesen szubjektiv dolog, nincs ebben semmi problema. En is mast szeretek eloben koncerten, mint egy jo audio rendszeren otthon, es az autoban megint mast. Es van olyan eloado, mufaj, amit mashogy, masert szeretek itt, es masert ott.

Annyit tennek hozza, hogy a Szigetre nem csak es kizarolag az adott koncert(ek)ert mennek az emberek, hanem a feeling miatt. Neked nem jott be, ami nem tetszik nem kell eroltetni. Engedd el a temat.

2023. márc. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
Én sem járok koncertre, de veled ellentétben én nem egyen voltam, hanem több százon, meg akárhány fesztiválon. Rájöttem, hogy jobb szeretem a stúdiózenét vagy a hivatalos koncertfelvételeket, mert ott minden úgy szól, ahogy az előadók szerint jó, nem úgy, ahogy éppen sikerül összerakni a technikát, meg épp milyen kedvük van. Na meg a tömeg se hiányzik egyáltalán. A tesóid meg úgyse veled lógnának, ott unatkoznál egyedül. Nemet nem írtál, de ha lányok te meg srác vagy abban az egy esetben elmennék velük, hogy rájuk nézhessek, nehogy valami gond legyen.
2023. márc. 25. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
6%
Semmi baj sincs azzal, hogy nem szeretnél koncertre menni velük. Ettől még nem vagy paraszt vagy bunkó. Főleg úgy, hogy még okod is van arra hogy ne menj. Viszont ha esetleg rossz a lelki ismereted, akkor engeszteld ki őket olyan programmal, ami nekik is tetszene.
2023. márc. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%

Mondjuk ha a tesóim egy hülyeség miatt leparasztoznának, nem sűrűn beszélnék velük.


Hisztis kis hülye mind a kettő.

2023. márc. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
20%

Koncertre az ember elsősorban a hangulata miatt megy, egy már általa ismert és kedvelt előadóhoz.

Ha neked nem jön be ez a hangulat, akkor nem kell menni!

Viszont ha a kisebb testvéreidet csak akkor engedik el, ha te is ott vagy, akkor erőltesd meg magad a kedvükért és menj, nem fogsz belehalni, ők is hadd tapasztalják meg ezt!

2023. márc. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%

Hát én anno 2007ben elmentem egy Tarja Turunen koncertre, mert imádtam a Nightwisht. Tudtam hogy opera+ metál az hangos lesz, de az a nő élőben kilyukassza a dobhártyát, azon felül, hogy sztem élőben sokkal durvábban tolja. Pont az a lényeg, hogy stúdióban megdolgozzák az énekhangot, nem olyan nyers, mint élőben.

Na de ha nem akarsz menni, nekik el kell fogadni, hogy nem, az meg hogy ki mit mond le van ejtve.

2023. márc. 26. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!