Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Valóban probléma volt, hogy...

Valóban probléma volt, hogy meg mertem ezt kérdezni?

Figyelt kérdés

8 hónapos terhes vagyok, a hugomnak 1,5 éves a gyereke.

Anya pár hónapja mondta, hogy nevnapjara új babakocsit fog kapni akkor ne vegyünk ott van az. Mondom oké akkor meg vesszük tőlük.

Pár napja mivel eddig nem nagyon jött szoba felhivtam a húgom, hogy akkor szamithatunk arra hogy eladja a babakocsit?

Teljesen leorditotta a fejem, hogy a gyereke alól ki akarom venni a babakocsit.

Nem akartam veszekedni, letudtam annyival, hogy oké akkor nem kell köszi.


2019. aug. 8. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:
71%

Nyilván nem mondták a szüleid a húgodnak a névnapi meglepetést, ezért jártál így.

Valójában a húgodat is meg lehet érteni, de gyakorlatilag te voltál a meggondolatlan. Anyáddal kellett volna ezt megbeszélni.

2019. aug. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
A húgod egy hisztis pitcha. Vegyetek újat, ő meg legyen boldog a babakocsijával.
2019. aug. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A húgom kért új babakocsit. Úgyhogy tudott róla.
2019. aug. 8. 20:32
 4/7 anonim ***** válasza:
92%

Nekem ez abszurd! Te vagy 8 hónapos terhes és a húgod kap babakocsit!:)

Ha meg egy olyan kis tili-tolit kap a már futó gyerekéhez, akkor lehet az a görcse, hogy félre akarja tenni a következő gyerekének.

Mindenképpen anyukáddal tisztázd, ő rendezte a húgod tudta nélkül a ügyet.

2019. aug. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A vicces az, hogy a húgom tudott róla. Mert ő mondta anyunak, hogy ne vegyünk újat mert ő ezt el akarja adni.
2019. aug. 8. 21:16
 6/7 Andi80018 ***** válasza:
87%
Akkor viszont kettyós a tesód, más nem lehet:-D Amúgy is lassan jó egy kisebb, sport babakocsi is a nagyobb gyereknek. Hát, ha nem adja el, akkor ennyi. Nem tudtok mit csinálni, vesztek máshonnan.
2019. aug. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Te nem tudhatod, hogy mit mondott a húgod anyádnak. Lehet hogy anyád félreértette, lehet húgod nem volt elég érthető. Ilyenre sose szabad alapozni, hogy x mondott valamit y-nak. Húgod ettől függetlenül túlreagálta, de szerintem üljetek le nyugiban, akár hármasban és beszéljétek meg. Ilyen hülyeségeken nem éri meg megsértődni meg emiatt haragban lenni.
2019. aug. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!