Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Valóban olyan nagy probléma,...

Valóban olyan nagy probléma, hogy én azt mondtam erre, hogy nem? 20.F

Figyelt kérdés
20 éves vagyok és van 2 darab 17 éves tesóm akik ikrek. A lényeg, hogy ők megvették a szigetre a jegyet és mondták, hogy menjek én is amire én megmondtam nekik, hogy nem. Szeretek bulizni de egyszerűen nekem a koncertek nem feküdnek. Még anno 19-ben amikor 16 voltam ott voltam amikor az Ed Sheeranel harangozták be az egészet hát nekem egy óriási csalódás volt az egész. Életem első és utolsó koncertje volt. Mintha egy teljesen másik hangot hallanék a videóklippben meg a koncerten. Én értem az ő szemszögüket, hogy stúdióban hangtechnikákkal varázsolnak, hogy minnél jobb legyen, hogy a lehető legtöbb emberhez eljusson a zene és utána meg nyilván ami egy koncerten van ott nem tudják azt hozni mint stúdió körülmények között viszont én nem vagyok erre vevő mert úgy érzem hülyének vagyok nézve. Tesóim meg kiakadtak, hogy én miért nem akarok jönni miért vagyok ekkora paraszt velük, hogy legalább együtt lennénk 3-an (pedig el lehetne menni velem bulizni akárhova csak koncertre nem). Most ez tényleg annyira lélekromboló, hogy nem vagyok vevő az élőkoncertekre a fent említett okok miatt?
2023. márc. 24. 23:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
76%
Ha nincs kedved, hát nem mész, nem vagytok összenőve. Egyre inkább független lényekké váltok, más érdeklődés, ritmus, stb. Nem kell emiatt orsszul érezned magad.
2023. márc. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!