Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Jogosoan nem szeretem ha a...

Jogosoan nem szeretem ha a tesóm beállít hozzánk a barátnőjével?

Figyelt kérdés

Még 5 éve kaptam én és a lánytesóm BP-n lakást a nagyszüleimtől. azóta már elvégeztük az egyetemet dolgozunk, apárom is velünk él, ő is dolgozik. A fiú tesónk is kapott lakást csak egy vidéki városban mert odament továbbtanulni.


Ő már nincsen ott, mert 90%ban home officban dolgozik, ezért ő bárhol lehet kb, munkaidő alatt.


Most az csinálja hogy a megkérdezésünk nélkül közli pénteken, hogy ő másnap feljön a barátnőjével és itt lesz 1-2-3 napokat.

Ez nekem nagyon nem tetszik, hogy csak így beállít hozzánk, mikor mi lakunk itt. Én szeretném a hétévégét otthon nyugiba tölteni, és nem hozzájuk alkalmazkodni, hogy ők mikor jönnek, meg aztán ott mit csinálnak.


Jaa, és nekem és a lánytesómnak nincs is kulcsa a fiú tesónk lakásához, és sose mentünk oda hozzá, "szállodába". nem járkáltunk a nyakára.


Az nem tetszik hogy a fiú tesóm úgy viselkedik mintha neki is köze lenne ehhez a lakáshoz ahol mi élünk, és teljes joggal beteszi magát oda a barátnőjével. Úgy hogy meg se kérdezi, hogy jöhet e csak közli hogy ő jön.


(a lakások a nagyszüleink tulajdona)



2023. júl. 21. 10:06
 71/104 anonim ***** válasza:
100%

#70

Nem!

A nagyszülők elmondják, hogy

"Ejnye Janikám, nem úgy lettél nevelve, hogy bejelentés nélkül másodmagaddal napokra beállíthatsz valahova! A pesti lakás a Zsuzsi és a Kati lakása, te is kaptál egyet Mackóalsón, nem járkálhatsz be hozzájuk hangulatod szerint, mert ez nagy bunkóság! De gondolj bele Kisfiam, ha bérlők laknák azt a lakást, akkor is beállítanál, mert az azt mi vettük?

Ugye nem? Felejtsd el azt a lakást, mert nem a tiéd, a neveletlen viselkedéseden meg javíts, mert gondjaid lesznek az életben!"

2023. júl. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/104 A kérdező kommentje:
Ez hatalmas 😄😄😄😄
2023. júl. 22. 17:43
 73/104 anonim ***** válasza:
100%

Én alapban nem értem a dolgokat! A fiúnak van egy lakása egy egyetemvárosban, tehát túl szar hely nem lehet. De nem lakja, inkább mamahotelezik, mert neki ez így kényelmes.

Egy egyetemvárosban simán ki lehetne adni (nagyságától függően) minimum 140-ért, + rezsi, még ha 1 szobás is a kecó.

Ha ezt a pénzt havonta pesti szállodára költené, meglenne az extra kényelme és még az étteremben ehetne is kedvérevalót.

Gondoljatok bele, éves szinten 1,7 millió megy ki az ablakon, közben meg a nemkívánatos vendéggel kommunában éltek amikor a kedve úgy tartja és kerülgetitek!

2023. júl. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/104 anonim ***** válasza:
100%
Undorító a testvéred, meg a nője se százas, ha ott az üres lakás, és inkább hozzátok meg.Vagy ingyenélő szarok mindketten.
2023. júl. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/104 A kérdező kommentje:
Csak hogy az nem a fovarosban van az a lakás…. Aztan az nem eleg jó.
2023. júl. 25. 21:29
 76/104 anonim ***** válasza:
100%
Mondjátok meg, hogy ne menjenek oda, a tesódnak van lakása, legyenek ott, a ti lakhelyetek nem hotel meg átjáróház.
2023. júl. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/104 A kérdező kommentje:
Itt van Bp-n minden olyan szórakozás meg kikapcsolódási lehetőség ami nekik "kell" ezért jönnek midnig ide. az ő lakása meg egy vidéki megyeszékhelyen...
2023. júl. 26. 12:40
 78/104 anonim ***** válasza:
100%
És kit érdekel? Nem kell minden hétvégén bulizni aztán kész. Nem tudjátok megvédeni a lakásotokat? Meddig akartok elnéznőek lenni? Nem hiszem el, hogy megyeszékhelyen nincs normális szórakozási lehetőség.
2023. júl. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/104 A kérdező kommentje:
Esdig nem jött csak az utobbi par honapban
2023. júl. 26. 12:57
 80/104 A kérdező kommentje:

de lenne csak nekik "Budapest kell".


Azt mondta Apum hogy nem fognak itt aludni valószínű. szóval nem jönnek fel a lakásba. szerintem a naygszüleink beszélhettek velük. Papámnak mondtam pár napja a problémát, és megértette, igazat adott nekem. Szóval ha nem jönnek ide, akkor nincs problémám

2023. júl. 26. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!