Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tegyek ha a bátyám megcsal...

Mit tegyek ha a bátyám megcsalja a barátnőjét?

Figyelt kérdés

Szisztok!

Tudomásomra jutott (nem nyomoztam vagy bármi hasonló) ,hogy a bátyám megcsalja a barátnőjét.

Nem konkrét viszonya van, hanem rengeteg lánnyal beszél, flörtöl, találkozgat és jár össze szexelni.

Jóban vagyok a barátnőjével, nagyon aranyos, rendes lány, nem ezt érdemelné.

Még friss a kapcsolatuk, tudtommal nincsenek problémáik, a bátyám, elmondása szerint nagyon szerelmes.

Sajnos egyébként korábban is voltak hasonló dolgai a régebbi kapcsolataiban.

Legszívesebben elmondanám a lánynak, hogy azonnal lépjen ki ebből a kapcsolatból mert így ennek semmi értelme és ez így nagyon rossz, de közben meg bennem van, hogy semmi jogom beleszólni más emberek kapcsolatába.

Szerintetek mit kéne tennem? Ti mit tennétek a helyemben?



2022. aug. 26. 17:48
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/90 anonim ***** válasza:
95%
Mondd el, de csak nev nélkül mert batyad biztos meg orrol rad. De a lánynak joga va hozza h tudja az igazat, h atbsszak es hulyenek nezik. Vesztegeti az idejet amikor lehetne olyannal is akivel tud tervezni.
2022. aug. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/90 anonim válasza:
86%
Szerintem először beszélj a bátyáddal erről
2022. aug. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/90 A kérdező kommentje:

17:54


Félek, hogy a lány elmondja majd, hogy tőlem tudja.

Ha ezt a bátyám megtudná, megölne.

2022. aug. 26. 17:56
 4/90 A kérdező kommentje:

17:55


A bátyám nem az a fajta akivel lehet beszélni ilyesmiről.

Egyből azon lenne fennakadva, hogy én honnan a fenéből tudom.

2022. aug. 26. 17:57
 5/90 anonim ***** válasza:
92%
Ha a lány barátnője/barátja lennél és tudnád, hogy ezt teszik vele, inkább hallgatnál?
2022. aug. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/90 anonim ***** válasza:
95%
Ezert mondd el nev nelkul, vagy ugy mint egy kalandja a sracnak vagy mint egy haverja. Találd ki te ismered oket, es ha adsz par tampontot meg konkret infot mar beindul ez.
2022. aug. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/90 anonim ***** válasza:
97%
Ha van bizonyítékod, akkor névtelenül, kamu profilról elküldheted a csajnak, így nem derül ki hogy te voltál + a lány is megtudja hogy csalják
2022. aug. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/90 anonim ***** válasza:
69%
Bár első reflexem lenne elmondani a csajnak, nem tenném. Bátyámmal beszélnék, nem fenyegetően, nem zsarolva, csak elmondanám neki az álláspontom. Ezek a dolgok úgyis kiderülnek előbb-utóbb. Azt sem tudhatod, hogy a csaj nem sejti már most, nem tudhatod, milyen a kapcsolatuk, miről, hogyan beszélnek, amikor csak kettesben vannak, milyen problémáik vannak, amikre nincs rálátásod. Persze ha aztán komolyodna a dolog (ez hetekig-hónapokig fennáll, neadjisten eljegyzés történik), akkor azért szólnék.
2022. aug. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/90 anonim ***** válasza:
59%
Amúgy az nem lehet, hogy nyitott kapcsolatban vannak? Mostanában elég gyakori szerintem, hogy a párok megbeszélés alapján másokkal is szexelnek. Bár mivel friss a kapcsolat, ezért nem gondolnám, de bármi lehetséges. Erről esetleg nem tudsz?
2022. aug. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/90 anonim ***** válasza:
91%

Ebben a "játékban" igazán senki nem nyerhet, és az a szomorú, hogy a lány erről mit sem tud. Továbbra is elvan a maga kis rózsaszín buborékjában, mígnem jön egy szerelmi rivális, vagy egy előzőleg dobott csaj, és borítja a bilit. Megelőzhwtnéd a nagyobb lelki sérülést, ha felnőtt módjára közölnéd a bátyáddal, hogy nem tetszik a dolog amit művel, és válasszon: vagy ő közli a csajjal a dolgot, vagy te, vagy hagyjon fel a megcsalásokkal, hiszen előtt-utóbb minden kiderül.

Ám amíg nincs rá bizonyítékod, addig ne kezdj vádaskodásba. Talál elpicsáz a tesód, talán nem is neked kellene megoldanod mindezt, de a felnőtt élet néha efféle feladatok elé állít, de rajtad áll hogyan reagálsz. Ez egy felelősségteljes döntés, és meg is bánthatsz vele pár embert, ám ha hallgatsz, az legalább akkora bűn, mintha te csalnád a csajt.

2022. aug. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!