Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Csajok! Van olyan, akit nem...

Csajok! Van olyan, akit nem zavar, ha a fiútestvére látja a mellét?

Figyelt kérdés
Barátnőm simán van otthon póló nélkül az öccse előtt

2023. aug. 27. 22:19
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
86%
Nővérem is ilyen. Nyáron legtöbbször csak egy szál bugyi van rajta, engem nem zavar. Mivel a nővérem, nem nézegetem olyan értelemben, pláne nem gerjedek be rá.
2023. aug. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
36%

Gusztustalan, pfujjj...

Testvéred előtt meztelenkedni?

Atya világ! Mi féle proli autista család vagytok ti?

2023. aug. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem meg inkább az a normális, ha az ember a saját családja, saját vére előtt nem takargatja magát meg szégyellősködik, hanem szabad, úgy van otthon, ahogy szeretne és ahogy jól érzi magát.

Ezen felesleges vitázni, erről mindenkinek más a véleménye, nekem ez!

Köszönöm, ha tiszteletben tartod.

2023. aug. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
86%

Én eléggé szégyenlős vagyok, úgyhogy engem ez zavar. Egyébként exbarátom családjában van 3 fiú ( 20,21,23 évesek) és egy lány (18) akik egy szobában laknak a kicsi házuk miatt, konkrétan wc ajtajuk sincs és mindegyikük látja a másik mindenét az anyjukkal együtt és ez náluk full normális és egyiküket sem zavarja. A csaj is mindent megmutat mindenkinek és a bátyjai sem takarnak el semmit.


Valaki egyszer azt írta hasonló kérdéshez, hogy ha zavarónak tartom ezt és szégyenlős vagyok akkor már nem tekintek pl a bátyámra bátyámként hanem többként. Most normális az ilyen? Akkor anyámra sem tekintek anyaként? A legjobb barátomra sem legjobb barátként? A szomszédra sem szomszédként?? Mindenki előtt szégyenlős vagyok na, attól hogy valaki ez meg az nekem attól még nem vagyok köteles mutogatni neki minden zavar nélkül mindenemet..

2023. aug. 28. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
37%
Meztelenkedős családnál divat...
2023. aug. 28. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem nem gáz de, azok a tesók felnőtt korban sem szégyenlősek egymás előtt.
2023. aug. 28. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
67%
Számomra inkább az a megdöbbentő, hogy van olyan család, ahol takargatják magukat egymás előtt a családtagok. Ez nekem elég természetellenes.
2023. aug. 28. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
7%
Így van pont attól család a család és otthon érzed magad és nincs takargatni valód. Hányszor végig mentem úgy otthon a folyosón, hogy a használt óvszer még rajtam volt. Sose szólt érte senki. Aki meg egy szobában laknak, ott szerintem sokkal jobb az össze tartás is.
2023. aug. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
5%
Biztos rossz lehet olyan családba felnőni, ahol szégyenlősködni kell és nem lehet nyugodtan mindenről beszélni.
2023. aug. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
44%
Húgom egy szál tangában van most is ebben a melegben itthon. Családon belül ez nem hiszem hogy baj lenne, anyám is így van, ő is bugyiban most csak, de még nagymamám is. Én is egy szál boxerben. Kint 40 fok, bent 30 fok a házban, jóhogy már nem pólózunk bent és izzadunk emiatt.
2023. aug. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!