Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Jogosan zavar szerintetek?

Jogosan zavar szerintetek?

Figyelt kérdés

A kérdésem csak egy kis családi "probléma" lenne, nem olyan nagy dolog tudom, de már eléggé zavar.

Tehát rólam annyit hogy éppen egy végzős tanuló vagyok, tehát tanulok, elfoglalt vagyok stb.


3an vagyunk tesók, az egyik 14 éves a másik meg még picike, tehát vigyázni kell rá. Amikor anyukám megy boltba a 14 éves tesóm mindig lohol utána mint egy puli és így nekem kell figyelni a kistesómra.

Amivel persze nincs baj, szívesen vigyázok rá párszor, de úgy hogy évek óta mindig én... sőt most tanulnom is kéne meg hasonlók.

Anyám sem mondja a tesómnak hogy ne menjen vele és a tesóm se mondd le erről. Szarnám le hogy mit csinálnak ha nem nekem csinálnának programot...

Mit kéne tegyek hogy ne így legyen?


Ja és azért nem apám vigyáz rá mert dolgozik.:)


2023. márc. 18. 18:16
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem beszélj anyukáddal,hogy ez így neked nem jó. Próbáljatok megeggyezni a tesóddal,hogy egyszer te egyszer ő vigyáz rá.
2023. márc. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
93%

Ülj le beszélni erről anyukáddal. Szóljon rá ő a 14 éves tesódra.

Amúgy szerintem nagyon gáz, hogy ő magától nem veszi észre, hogy aki tanul, azt békén kéne hagyni, és akinek nincs más dolga, arra kéne osztani ezt a feladatot. Ha csak nem arról van szó, hogy a nehéz táskát segíteni kell cipelni, és amiatt kifejezetten fontos, hogy elkísérje anyukádat valaki.

2023. márc. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Próbáltam de nem értik. Csak felb*sz az egész.
2023. márc. 18. 18:25
 4/30 anonim ***** válasza:
93%
Vigyék magukkal a picit. Magának szülte nem neked.
2023. márc. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mondjuk párszor mikor tudod hogy mennek otthonról menj el előtte valahova, aztán megoldják máshogy, hozzászoknak ehhez akkor tlán már nem nyaggatnak midnig.
2023. márc. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
48%
Rendezz csúnya veszekedést ilyenkor. Majd rájönnek, hogy ezt úgy tudják elkerülni, ha nem mindig rád lőcsölik a kisgyereket ilyenkor.
2023. márc. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
15%
Úgy csinálsz, mintha napi több órás bevásárlásokröl lenne szó.
2023. márc. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
42%
Így (is) lehet tönkrevágni a tesók kapcsolatát. Annyit tegyél meg,hogy nem a picit utálod meg, ő nem tehet semmiről! Itt anyád a hunyó. Valamikor nyugis helyzetben próbálj rá hatni, akár mondható hogy a tanulàsod rovására megy,mindjárt itt az érettségi,oldja meg máshogy a pici megőrzését. Amúgy hány éves?
2023. márc. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
18%
Otthon laksz, ki kell venned a részedet a teendőkből, még akkor is, ha most tanulnod kell. Legfeljebb egyeztesd otthon, hogy amikor nem egyedül vagy otthon, akkor hagyjanak tanulni.
2023. márc. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Nem értem miért rakták át a kérdést...

főleg azt nem hogy ez miért testvéri kapcsolatok

9# Ne haragudj de valamit nagyon félreértettél.

2023. márc. 18. 19:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!