Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek is beteg amit a...

Szerintetek is beteg amit a bátyám csinált? Szerintetek mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok, és egy ilyen megosztott lakásban élek, ahol a szoba mindenkinek saját, de a fürdő meg a konyha közös. A szüleimnél van egy kulcscsomó van rajta kulcs a kapuhoz, bejárati ajtóhoz meg a szobámhoz. Mind ez vészhelyzetre van, meg hogy ha előre szólnak, hogy átjönnek akkor ne kelljen a kapuhoz kimenni beengedni őket.

A bátyám meg rendszeresen elnyúlja azt a kulcsot, és szó nélkül átjön hozzám, eszik abból amit magamnak főztem, meg bemegy a szobámba, és csak úgy ott van. Persze mind ezt akkor csinálja mikor nem vagyok otthon. A szobámban ki van rakva a heti beosztásom, tudja mikor vagyok suliban, edzésen, munkában stb. Nyilván ez nyáron nem volt így, de akkor is volt hogy átment, mikor Balatonon voltam, vagy ilyenek. Már emiatt is szóltam neki, hogy ezt ne csinálja, mert nagyon gáz, meg anyuékkal is beszéltem. Anyu elrakta a táskájába a kulcsot, de onnan is kivette a bátyám. Viszont ami a legdurvább volt, hogy tegnap este az egyik barátnőmnél voltam, elmentünk bulizni aztán nála aludtunk így többen lányok. A bátyám meg felvitt egy csajt hozzám. Konkrétan az én ágyamban szexeltek, majd a csaj meztelenül ment ki wcre és összefutott a lakótársammal. Innen tudom, hogy mi történt. Szóval a mai pihenős programom helyett moshattam ágyneműt, meg az egész szobámat kitakarítottam, mert ki tudja mit csináltak. Bocsánatot kérhettem a többiektől, és felhívtam anyut, hogy küldjék el pszichológushoz, vagy nem tudom, mert ez beteg dolog. A bátyám otthon él, egy gyorsétteremben dolgozik, anya főz rá (meg megeszi az én kajámat), folyton a haverjaival lóg és isznak mint a gödény, és ez neki így jó. Nem tudom mit tudnék tenni, de őszintén marhára zavar ez, és nyilván megértem, hogy a másik két lakótársamat is zavarja.



2023. szept. 3. 16:50
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem a legtöbb felnőtt ember megvan anélkül, hogy a szüleinek fixen kulcsa legyen a lakásához, főleg ha gond adódik miatta. Én is adok édesanyámnak, ha elmegyek nyaralni, de az én életem olyan unalmas, hogy nem szoktam rendszeresen napokra eltűnni, hogy fix pótkulcs legyen szükséges valakinek. Sőt, ha anyám idehordaná mondjuk a barátnőit és kiennék a hűtőt, neki se adnék, megkérnék mást.
2023. szept. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
86%
Én is kezdem azt érezni, hogy kamu a sztori. Nehezen hihető, hogy anyuka oda-vissza 4 órát buszozna azért, hogy meglocsolja a növényeket meg a hütőből hazavigye az esetleg lejáró felvágottat, ha ő tovább marad valahol. Mi az a tovább, 1-2 nap? Mert a kérdező ezeket az okokat adta meg, hogy miért van kulcs a szülőknél. Ezekre a dolgokra a lakótársakat is meg lehet kérni.
2023. szept. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
94%
Nem kell kulcs anyukádnak. Felnőtt vagy, ha dolgod van otthon, hazamész és gondoskodsz róla, ha meg beleromlik a kaja a hűtőbe, eltakarítod. De ezekre a feladatokra, amikhez anyádnak kulcsot adtál, a lakótársaid is ott lennének. Az még kézenfekvőbb is, mint anyádat odarángatni 100 kilométerről viráglocsolás és 10 dkg párizsi miatt. A kapuig pedig csak le tudsz menni néha.
2023. szept. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
57%

Nekem az is furcsa, hogy a kérdésnél azt írja, hogy a tesó átmegy hozzá és megeszi a kaját, mintha valahol a közelben lakna, közben meg a báty is 2 óra busz útra lakik, különben hogyan tudná anyukától ellopni a kulcsot. Tehát a báty még ha kocsival is jár, akkor is oda-vissza minimum 200 km-t kell menjen, hogy megegye az albiban a testvére kajáját.

Kérdező nagyon túltoltad a sztorit.

2023. szept. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Nem értem miért gáz, hogy anyukámat kérem mag ezekre, ő szívesen megy, amúgy meg két fiúval élek, szerintem megölnék a növényimet, és inkább ne menjenek be a szobámba. Mindegy, köszi az értelmes válaszokat.
2023. szept. 3. 20:57
 26/31 anonim ***** válasza:
80%

25: Hát, egyre hihetőbb a story!


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd

2023. szept. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
84%

"A bátyám meg rendszeresen elnyúlja azt a kulcsot, és szó nélkül átjön hozzám, eszik abból amit magamnak főztem, meg bemegy a szobámba, és csak úgy ott van."


"a szobámban ki van rakva a heti beosztásom, tudja mikor vagyok suliban, edzésen"


"de akkor is volt hogy átment, mikor Balatonon voltam"


Elég érdekes lehet a munkaideje abban a gyorsétteremben, ha a te heti időbeosztásodhoz időzített időpontokban csak úgy "átmegy" hozzád olyan távolságra, ami oda-vissza 4 óra busszal. xD

2023. szept. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
73%
Szimplán tapló dolog.
2023. szept. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
28%

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__testveri..

Legalább egy kicsit variáljatok már a sztorin.

2023. szept. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
74%
En csak a kinti bejárati kapuhoz adnék kulcsot,hogy ne kelljen lemenni. De már a lakáshoz nem adnék.
2023. szept. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!