Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Testvérek nagy korkülönbséggel...

Testvérek nagy korkülönbséggel! Nálatok kialakult akármilyen testvéri kapcsolat is?

Figyelt kérdés
Későn született gyerek vagyok, anyum már 45 éves volt. Én most vagyok 30 és két jóval idősebb bányám van. 54 és 50 évesek. Ők ketten nagyon jó kapcsolatot ápolnak egymással, de mi csak úgy vagyunk, mintha kedves ismerősök lennénk. Családi összeröffenéseken találkozunk, beszélgetünk, lefutjuk a tiszteletköröket, de amúgy nem tartjuk a kapcsolatot. Sőt mondhatnám azt is, hogy két testvér ellenére egykeként nőttem fel. Ez másoknál is így van, ahol nagy a korkülönbség?
2023. okt. 11. 10:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
63%
2 fiam hiába csak 18 hónap van köztük nem szeretik egymást , viszont a hugukat nagyon szeretik pedig lányom csak 13 éves fiúk meg 19 és 21 évesek.
2023. okt. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
91%

Húgom 10 éves, én 26 éves férfi vagyok. Imádjuk egymást. A lehető leggyakrabban megyek haza hozzájuk, szoros a kapcsolat az egész családdal.


Negatívum is van. 3éve élek külön, ennyi idő alatt 3x aludt nálunk, pedig barátnőmmel mindketten szeretnénk, hogy ez gyakoribb legyen. De máshol se szeret, úgyhogy ez nem specifikus. :D

2023. okt. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
12,5 évvel fiatalabb az öcsém (féltestvérem). Amikor pici volt, pótanyuként funkcionáltam, később a bölcs, idősebb, mindenben segítő nővér szerepét töltöttem be, de amióta felnőttünk, tejlesen egyenrangú félként, erős testvéri kötelékben élünk és mindenben segítjük egymást.
2023. okt. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
14 és 15 évvel fiatalabb testvéreim vannak, nagyon jó a kapcsolatunk, főleg az idősebbel.
2023. okt. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
19 év van köztünk öcsémmel, egész jó a kapcsolat.
2023. okt. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Nincs kapcsolat. Menekültem amint anyánk elkezdte rám sózni.


Évi két kötelező kör megvan és ennyi.

2023. okt. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi öten vagyunk édestestvérek, de apám két előző házasságából van még négy testvérem. Az első házasságából származó hármas ikrek 12 évvel idősebb férfiak. Egyikőjük sajnos 2012-ben elhunyt, 29 éves korában, de nagyon jó a kapcsolatunk, sokat beszélgettünk, átmegyünk, átjönnek, nagyon jó. Második házasságából született nővérem Izlandon él, oda ment férjhez. Neki a nővéremmel jó a kapcsolata, de a két öcsémnek és a hugomnak illetve nekem nem nyitott soha, de nem miattunk, azért próbálkozunk, tudhatja, hogy számíthat ránk is. Egyébként ő hét évvel idősebb nálam.

Édes testvérek pedig: 31 éves nővérem, jómagam 28 éves vagyok, öcsém 26, iker hugom-öcsém pedig 25 évesek. Nagyon jó a kapcsolatunk.

2023. okt. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!