Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Nagyon ciki erre megkérni a...

Nagyon ciki erre megkérni a húgomat?

Figyelt kérdés
Győr mellett lakom, húgomékhoz megyek fel a hétvégére vendégségbe. És azt írta ma hogy lehet vasárnap hazahoznak kocsival. De nem szeretném, mert szégyellem a házunkat. Párom örökölte és le van pukkanva, ömlik a vakolata és öregek az ablakai is. De mivel máshova nem tudunk menni így odaköltöztünk. Gond lenne ha megmondanám neki hogy ne vigyenek haza mert szégyelem ahol és ahogy élek? :(
2023. nov. 13. 18:54
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
96%
Sztem ez függ a viszonyotoktól. Ha jóban vagytok, akkor bármi, ami veled történik, az nem szégyen az ő szemében, hiszen a testvére vagy.
2023. nov. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
10%
Hát ha a húgom előrébb jár mint én ( jobb háza van, jobb a helyzete) akkor énis szégyellnem ha egy porladozó házban fürdőszoba nélkül élnénk a párommal.Nekünk épül a házunk, gyerekünk lesz a nővéremnek meg semmi és irigy rám..
2023. nov. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
34%
Megmondod, hogy tegyen ki máshol mert pl még valahol dolgod van, nem kell házig vinni.
2023. nov. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
4%

Szerintem a parod mivel ferfi fog építeni egy fürdőszobat mert nem nagy dolog, minden ferfi akivel eddig vltam hobbiszinten végezte ezeket a munkákat.

Férfi létére ez kell érdekelje. Ez lehet egy jó projekt. Sok minden szinte ingyen megcsinálódna, ha érdekelné a párod előbb utóbb ez a helyzet jobbítása

Remelem gyereket nem vállalsz ebbe!

Ez az egy a legfontosabb hogy ne vigyel bele egy ártatlan lelket ebbe a szituációba

2023. nov. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
93%

Átérzem a problémád, a szegénység tényleg nem szégyen, de én is szégyelleném.

De ha ennyire rossz a helyzet, akkor nincs sok esély rá, hogy hipp-hopp rendbehoztok mindent, biztos, hogy ennyi ideig rejtegetni akarod a házat? Főleg hogy szerinted is kíváncsi rá, hogy is éltek...

Én előre felkészíteném, hogy mire számítson (ha lehet, akkor még egy kicsit rosszabbnak is festeném le a helyzetet, mint amilyen valójában), és túlesnék a bemutatáson. Elsőre biztos meg fog kicsit lepődni azért, de ha szépen elmondod, hogy miket terveztek a közeljövőben megcsinálni, akkor szerintem gyorsabban elfogadja a körülményeket.

2023. nov. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
39%
Azert az a ferfi is erdekes, amelyik jó nyugodtan elvan egy omladozó, fürdőszoba nélküli házban es nem tesz semmit hogy javuljon a helyzet. Jókat szundiz, böfög es megy vederbe pisilni. Neki úgyis jó.
2023. nov. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
93%

A férjemmel a készülő házunkba kellett beköltözzünk, mert az albérletet felmondták a lakás eladása miatt. A nappali+konyha szobában laktunk, egy fürdő volt még kész, ajtó nélkül. A vécét a férjem építette a becuccolás előtt 2 nappal, a szoba vakolása egy nappal előtte készült el. A ház többi részén a szerelő beton volt a padló. Lakva vettünk és raktunk be ajtót, parkettát, vakoltunk, festettünk. A férjem építette a bátyjával az üres szobák álmennyezetét. 3 év alatt lett olyan, hogy majdnem késznek mondanám.

Ha jött a család látogatni vagy segíteni, mindig mondták, hogy mi hiányzik, de elmagyaráztuk, hogy ez 300e, az 60e, amaz 120e anyagköltség és arra most nincs. Volt, aki mondta, hogy nálunk nem megy el vécére, mert egy zuhanyfüggöny volt az "ajtó". Hogy lehet így élni? Simán túléltük és nem szégyelltük. Te se tedd, hanem dolgozzatok azon, hogy ebből valami jót hozzatok ki, kis lépésekben. A repedéseket hálós gletteléssel lehet ideig-óráig javítani, a fürdőt is megoldjátok valahogy, csak legyetek kreatívak.

A tesód nem valószínű, hogy elítél, mert egy tehermentes ház sokak álma lenne, még rozoga állapotban is.

2023. nov. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
85%
Ha már ennyink lenne, örülnénk. Ez nem szégyen. Ha ilyen jó a viszony tesóddal meg pláne nem kellene emiatt aggódj.
2023. nov. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
72%
Semmi szégyellnivaló nincs abban, hogy 26 évesen megtaláltátok a módját, hogy függetlenül tudjatok élni. Hogy a körülmények rosszak, az egyedül a ti kellemetlenségetek, de nem a szégyenetek. Inkább dicséretes az önállóság. Mitől előbbrejáró egy albérletes vagy egy mamahoteles?
2023. nov. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
65%
Hát én tuti nem nyomorognék egy ilyen putriban. Más a szegényes körülmény, de azért ez túlzás, mai világban egy wc alap kell hogy legyen. Nem is értem milyen pasi az, aki egy ilyenbe viszi a barátnőjét. Ne mondjátok már, hogy nincs más lehetőségetek, két 26 éves azért ha rendesen dolgozik, egy kulturált albérletet ki tud fizetni. És lehet menni másodállásba is. Nem beletörődni ebbe az embertelen lakhatásba. Én inkább élnék egyedül, normál körülmények között, minthigy kövessek egy ígénytelen pasit egy ígénytelen putriba.
2023. nov. 14. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!