Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Nagyon ciki erre megkérni a...

Nagyon ciki erre megkérni a húgomat?

Figyelt kérdés
Győr mellett lakom, húgomékhoz megyek fel a hétvégére vendégségbe. És azt írta ma hogy lehet vasárnap hazahoznak kocsival. De nem szeretném, mert szégyellem a házunkat. Párom örökölte és le van pukkanva, ömlik a vakolata és öregek az ablakai is. De mivel máshova nem tudunk menni így odaköltöztünk. Gond lenne ha megmondanám neki hogy ne vigyenek haza mert szégyelem ahol és ahogy élek? :(
2023. nov. 13. 18:54
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező a 8-as kommentjében írta, hogy úgy érzi, a hazafuvarozás címén a húga meg szeretné nézni élőben, hogy milyen a ház. Valószínűleg szeretné belül is megnézni, tehát számít rá, hogy a kérdező beinvitálja egy rövid időre és körbevezeti. Ez általában egy rövid vendéglátásnak felel meg, megkínálja egy pohár valamivel, körbemennek, leülnek kicsit beszélni stb, de a kérdező mondhatja azt, hogy jelenleg a ház erre sem alkalmas.


Nekem pl. egyelőre nincsenek bútoraim, aki jönne, azt nem tudom leültetni, ezért szoktam mondani hogy ne gyertek egy beszélgetésre sem, mert csak állni lehet, nem tudok vendégeket fogadni egyelőre.

2023. nov. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
0%
Szia 32 es. Fekvőhely, rendes ágyat van? Es mikor lesz fotel es székek?
2023. nov. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
30%
Bocs 31 es
2023. nov. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
51%

tegyen le az utca végén akkor

-látom,már nem aktuális-

2023. dec. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!