Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Holnap műtik a testvéremet...

Holnap műtik a testvéremet (daganatos). Nagyon szomorú vagyok, írnátok valami vidámat?

Figyelt kérdés

Hiába próbálok aludni egyszerűen nem tudok. Akárhányszor lehunyom a szemem csak negatív dolgok jutnak eszembe. Tudom, hogy a műtétbe nem fog belehalni, de ha nem lesz sikeres ki tudja mi vár rá. Még csak 22 éves, és 18-án lesz kereken egy éve, hogy tart ez a pokol. Mellrákja van, ami elvileg az egyik legjobban gyógyítható, de sajnos sok az áttét, még a műtét után is lesznek kezelések.

Ha valakinek a családjában volt daganatos beteg írna siker sztorikat? Bárminek örülnék, ami pozitív. Más témában is jó csak vidám legyen. Köszönöm.


dec. 13. 22:57
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
98%

Nagyon sajnálom, hogy ilyen fiatalon ezen kell átmennetek!

Hiába írnánk másról, nem fogsz tudni elvonatkoztatni.

Én csak azt tudom neked mondani, hogy amit műteni lehet, az mindenképpen jó! Az áttéteket nagy valószínűséggel tudják majd kezelni kemoval.

Tudom mennyire nehéz most neked is, közeli hozzátartozóként én végig csináltam.

Próbálj halkan valami nyugtató zenét hallgatni, talán segít elaludni.

dec. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
88%

Holnap sokszor eszembe fog jutni egy 22 éves, akire ismeretlenül is szeretettel gondolok majd, és szurkolok érte. És egy testvér, akinek sok erőt kívánok. Vigyázz magadra is, mert akkor tudsz majd mellette állni, és segíteni ha te jól vagy.

Ezt tapasztalatból mondom, másfajta műtétkor éltem át hozzátartozómmal.

dec. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
0%

Semmi vidám nem jut eszembe es nem is passzolna ide . Ha ilyen fiatalon lett beteg akkor ez genetikai. Nem mondták?

Génterápia segít nem a kemo. Kemo az emberkínzás. Halalos beteget fölöslegesen kínoznak, meglévő napjait megmérgezik. Genterapia metasztazisokon is segít de nem elérhető akárkinek.

Ami segít még es öli a rákot egy homeopátiás szer, artemisia annua, lehe t kapni tinktúraként online. Vassal egyutt szedik. Sajnos mai korrupt orvostudomány kitiltotta a homeopatiat es maradtak a gyilkos gyógyszerek

dec. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
1%
Tinktúrat meg lehet próbálni. Ja es a genterapia metasztazisoknal is segít es 100% ban gyógyít
dec. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 A kérdező kommentje:

Igen genetika, anyukámnak is volt, de más fajta, nem ilyen agresszív. Ő szerencsére 5 éve tünetmentes.

Köszönöm szépen a kedves szavakat ❤️ Sokat jelent még így anonimként is.

dec. 13. 23:23
 6/59 anonim ***** válasza:
95%
Na látod, talán akkor tesóddal is így lesz, pláne, hogy még fiatalabb is. :)
dec. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
92%
Én csak azzal tudlak bíztatni, hogy 22 évesen még elég erős a szervezete ahhoz, hogy esélye legyen teljesen felépülni. Engem a COVID vitt el majdnem 2 éve, amikor bekerültem a kórházba, az orvos azzal kezdte, hogy nem sok esélyem van. Most meg itt írok neked, holnap dolgozni megyek, vannak ugyan olyan utóhatások, amik még több év, mire elmúlnak, de rendben vagyok. Ha nekem sikerült azt a pár százalékot megragadni, akkor nővérednek is sikerülhet. Most megműtik, eltávolítják a fő problémát, utána pedig a következő kezelésekkel kiiktatják az áttéteket. Bízz benne, hogy sikerülni fog! <3
dec. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 A kérdező kommentje:

#6 A kora miatt mindenki bizakodó, de anyukám sokkal kevesebbet szenvedett vele, mint a nővérem.

Bármilyen pozitív dolog jó, az is ha csak valaki leírja mitől boldog éppen.

dec. 13. 23:52
 9/59 anonim ***** válasza:
95%
Bár nem mellrák, de sikerstory sztem. Ismerősömnek hererákja volt. 5 éven belül el kellett távolítani mind a két heréjét, küzdött rendesen mind testileg, mind lelkileg. Közben persze chemot kapott, meg ami kell, de tudott adni spermát is, lefagyasztásra. Azóta van egy gyereke és boldogan él.
dec. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
93%

Nem vagyok orvos, de nézzük reálisan: szerintem már az jó jel, ha az orvos egyeltalán javasolja a műtétet. Több olyan esetet is láttam már amikor az orvosok már a kemót sem javasolják.

Én azért jobban bizakodnék, mint egy 72 éves esetében, akinek ugyanilyen diagnózisa van, sokkal erősebb még a szervezete.

dec. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!