Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A testvérek alulértékeltek, a...

A testvérek alulértékeltek, a barátok pedig túl?

Figyelt kérdés

jan. 19. 07:45
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
95%
Ez attól függ hogy kivel milyen viszonyban vagyok, ha a testvérem lekezelő undok bunkó, akkor biztos hogy a barátommal logók nem pedig vele
jan. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
De mindenki szinte így áll hozzá hogy a testvérek bunkók és idegesítõek
jan. 19. 14:19
 23/33 anonim ***** válasza:
100%
22: az szomorú ha neked ilyen a környezeted, de ne általánosíts, körülöttem nem ez az alapvetés. Vannak, akiknél szar a kapcsolat, de nem mindenhol. Gondolom fiatalabb korosztály is vagy talán, ott szokott még sokszor ilyen óvodás szintű bunkóskodás/a másik "idegesítése" menni.
jan. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim válasza:
100%
köszönöm ezt az érdekes információt!
jan. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 NTBS ***** válasza:
84%
Egyén függő.
jan. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
93%

hugomal nem tartom kapcsolatott nemérdekel ,soha nem voltunk egy hullám hosszon.

barátaimal meg szivesen beszėlgetek,töltötem az időmet most mår messzebb lakunk,de szoktunk írni egymásnak .

jan. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
Pont errõl beszélek
jan. 19. 16:40
 28/33 anonim ***** válasza:
100%

Egyén-és testvérfüggő.

A férjem és az öccse kötött 14 hónap korkülönbség van, alkalmakon kívül nem is beszélnek egymással. Nem rossz testvérek, de a férjemhez ezerszer közelebb áll bármelyik barátja, mint az öccse.

Nekem egy nálam 10 évvel idősebb nővérem van, imádjuk egymást, támogatjuk mindenben a másikat. Sokáig kicsit mintha a második anyám lett volna, de ahogy én is önálló életet kezdtem, ez mind megváltozott. Egymás gyerekeinek keresztszülei vagyunk, mindig tudjuk a másikról hogy merre jár nagyjából, szinte naponta beszélünk.

Kisebb baráti köröm van (3 ember) őket is nagyon szeretem, de az valahogy más.

A legjobb barátnőm például hamarabb tudta, hogy terhes vagyok mint az anyám vagy a nővérem, mert tesóm pont nehéz időszakon ment keresztül és nem akartam ezzel letámadni. Ettől függetlenül nem szeretem jobban. Másként, mert más a kapcsolatunk. Mint ahogy a férjemet sem ugyanúgy szeretem, mint a fiamat. Mindkettőért az életemet adnám, de nincs olyan, hogy jobban szeretem valamelyiket.

jan. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
És egy testvérrel is lehet lógni egy éteremben?
jan. 19. 20:09
 30/33 A kérdező kommentje:
És a családtagjaitokat meglátogatod?
jan. 19. 20:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!