Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Vannak még mások is rajtam...

Vannak még mások is rajtam kívül, akiket a szűkebb és tágabb családjuk mélyen alulértékel?

Figyelt kérdés
Csendben, feltűnés nélkül jutottam el a negyedik diplomáig, tudományos fokozatig stb. A családban ez mind semmi. De az az unokatestvérem, aki 47 éves korára, rengeteg bukás után, kb. 14 év alatt levelezőn elvégezte a jogot, a család eszének van kikiáltva, úgy tekintik, hogy jóval felettem áll. Máshol is vannak ilyen aránytalanságok?

2016. júl. 17. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én. Sokkal többre vittem mint a bátyám aki köztudottan bántott is engem, mégis ő volt a favorit, most is kettőnk közül én látogatom csak a családot, le is döbbentek hogy mi van a tesómmal, hiszen annyira szerették, jobban mint engem (így megmondták). Nem akartam mondani, hogy a kutya is jódolgában vész meg, engem kivertek 18 évesen az utcára, ő meg maradt a mamahotelben.
2016. júl. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

haszna is van a papiroknak?

sok pénzt keresel, ismert vagy, fontos munkakörben dolgozol

vagy anyuci pincéjében tanulgatsz

2016. júl. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem, egy szerszámoskunyhóban készülök az ötödik diplomám megszerzésére, te hülye!
2016. júl. 18. 00:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Itt vagyok én :) Mindenki azt mondja hogy semmit nem érő szakmám lesz, ha visszavágok a B tervemmel jön az ahhoz te úgyis hülye vagy és társaik. Egyke vagyok megjegyzem. De teszek rá. Célom van, a kettő közül az egyiket biztosan elérem. Akár tetszik a családnak akár nem. Csak akkor ne lepődjenek meg ha visszakapják ugyanezt valami másban..
2016. júl. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
és mi haszna a diplomáidnak?
2016. júl. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!