Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » T i mit tennétek ha nem...

T i mit tennétek ha nem tisztel titeket a tesótok?

Figyelt kérdés
Pl. 20 évesek vagytok és van egy kis 14 éves húgotok, aki tiszteletlen ok nélkül és úgy viselkedik mint egy pi*a.
febr. 23. 22:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%

Miben nyilvánul meg?

A tisztelet nem jár automatikusan azért, mert te vagy az idősebb.

febr. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
77%
Meg látszik hogy te is 14 éves szinten vagy még, ha egy 14 éves tiszteletét akarod kivívni. Nevetséges..:$
febr. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%
Mit jelent, hogy nem tisztel? Emberileg megsérti a méltóságodat vagy csak nem adózik kiemelt tisztelettel a 6 év korkülönbség miatt?
febr. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
88%

Attól függ mit értesz tisztelet alatt

Sok ember a talpnyalást várja el alapvető tiszteletként ami nem oké mert az talpnyalás

Rokonok között ez nem divat, a rokonok szeretik egymást és egy alapvető tisztelet megvan

Ha viszont valaki térdencsúszásra kényszerít rokon létére ott valami nem stimmel

febr. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
1%
Ebben a korban van. Ilyenkor megborul a hormonháztartás, szóval kezd kancás lenni. Ha lány vagy néha lezúzhatsz neki egy taslit, de persze finoman. Ha srác, akkor hagyd a fenébe, mjd csak kinövi.
febr. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
7%

#1 szerintem azért jár az idősebb felé a tisztelet, nyilván testvéreknél más a szitu

Most lett tini persze hogy nem fog tisztelni ez nem a te hibád gondolj bele hogy te milyen voltál az ő korában

febr. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
88%

@6, szerintem meg nem. A kor nem érdem, hanem állapot, miért kéne tisztelni?

Anyámékat sem azért tisztelem, mert idősebbek.

febr. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

1# megkérdezek tőle valamit, aztán flegmán gúnyosan válaszol pl.


De ki mondta hogy azért jár a tisztelet mert idősebb vagyok? Megadom neki én is, ha nem adnám meg neki már úgy szájba vágtam volna hogy a takony menetet vágott volna a nyakán,(és akkor a kérdést se kellett volna kiírnom) de nem tettem.

Épp ezért nem értem hogy ő mit gondol magáról.

febr. 23. 23:03
 9/19 anonim ***** válasza:
97%

6

Mire fel? Azért, mert hamarabb született és még nem halt meg?


Szerintem mindenkinek jár egy emberi tisztelet, de ez pusztán annyi, hogy udvariasan viselkedem. Miért kellene külön tisztelni azt, hogy valaki hamarabb jött világra, mint én? Ugyanígy nem látom be, hogy valakinek azért kellene engem különösen tisztelnie, mert x évvel több ideje vagyok életben, mint ő...

febr. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
19%

Ezek szerint rosszul fogalmaztam úgy értettem,hogy nyilván megadom a tiszteletet egy idősebb emberek azzal hogy pl nem úgy köszönök H cső bammeg erre értettem de mindegy engedjük el nem ez a kérdés

Kedves kérdező te ezeket hogy szoktad lereagálni amikor így beszél veled mert ha rá hagyod akkor nyilván úgy érzi hogy megteheti

febr. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!