Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogyan szakadjak le a "...

Hogyan szakadjak le a " családomról"?

Figyelt kérdés

Nővérem (41) teljesen elmeroggyant.

Igaz, hogy kb 3 éve nem is beszélek vele, mert 80 ezer forintott adtam neki aztán ő meg fogta magát letiltott rá pár hónapra mikor költözött volna a palijához feloldott hogy hát a kutyáira kéne vigyázni... Ekkor már nem is válaszoltam neki.



Nemrég esküdtek senki nem lett meghívva Balatonnal lakik mi meg Nógrád megye. Szinte lényegtelen is.



Mindig ugye hallok felőle, mert mamám meg anyám azért közli a dolgokat hiába, hogy mondtam nem érdekel.


Mama mondta, hogy panaszkodott nővérem, hogy " hiába" házasodtak össze nem kapnak meg támogatást mert még 2 gyereket kéne szülnie -.-

Tesómnak van 2 gyereke az előző kapcsolatából +1 a mostani férjétől ( a férjnek van 2 gyereke 2 külön nőtől, őknnevelőszülőnél élnek)



A párom apja ad el egy nyaralót 3 millióért igaz ez is csak 3 szobás de azért 3 gyerekkel még vállalható szerintem.


Gondoltam megkérdezem esetleg érdekelnék-e vagy tudnak-e rá személyi kölcsönt legalább felvenni.


Anyám egyből lehurrogott, hogy hát az 5 főnek kicsi.


Mondtam,hogy jobb mint amibe most vannak meg legalább saját meg ha máshogy nem megy a férje menjen ki külföldre hiszen én is oda járok 2 éve, hogy tudjak haladni.


Aztán mondtam, hogy inkább akkor nem segítek többet, mert csak az jó amit a c..ányok mondanak, mert CSOK meg ez meg az. Holott ezt is elmondtam neki, hogy megy mikor még csak egy gyereke volt.


Találtam régi kazetta felvételt apáról meg róla mondom átküldöm neki erre küldött egy lájk jelet. Szerintem erre a házra is azt fogja írni.



márc. 22. 12:44
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat, hogy hosszú lett. Kicsit úgy érzem mintha én legkisebb gyerekként még mindig el lennék taposva. Nekem van saját házam persze hitelre, ezért is járok ki, hogy minél hamarabb kilegyen fizetve.
márc. 22. 12:45
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

De mit foglalkozol te a testvéred életével? Nem beszéltek, elmondtad, hogy nem érdekel, ennyi, ne ajánlgassál nekik semmit, majd ők megoldják az életüket.


Szakadjál le róluk úgy, hogy nem dumálsz be a dolgaikba.

márc. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

Én is agyfaszt kapnék, ha a rokonom ajánlgatna szuper lehetőségeket,és folyton a zsebembe turkálna. Húzzak ki külföldre, mert Julisnak bejött, vagy lakjak az nyaraló övezetben,valami fűtetlen présházban a gyerekeimmel mindentől távol, mert az csak 3

millió.

Az is csoda, hogy azt like jelet elküldte.

márc. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Halott apánkra küldte el a lájk jelet de mindegy... Mit ajánlgatni? Mert akkor baj ha valaki ígyis akar segíteni, mert benne van a tudat hogy testvér.. mellesleg a ház meg érdekli... De köszi a választ nem irok senkinek
márc. 22. 13:35
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Onnantól kezdve, hogy letiltott, miért foglalkozol vele még mindig?
márc. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%

És mi van, ha apátokra like jelet küldött, mit kellett volna, röhögést?


Igaza van a többieknek, minek szólsz bele az életébe, minek írsz egyáltalán neki, miután letiltott?


Nem kell vele semmit beszélni, miért nem bírod ki?

márc. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Elvileg 3 eve nem beszeltek mert lehuzott penzzel, aztan azon keseregsz, hogy az eskuvore sem hivott meg, megis pitizel neki, meg irogatsz. Mi a fenenek? Ha a testverem (vagy barki) lehuzna penzzel meg le is tiltana utana, felolem felfordulhatna. Nem en lihegnek a nyakaba, meg jopofiznek vele. Neked mi van a fejedben?
márc. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Azzal nem segítesz, ha beleszólsz, és elmondod mit kéne tennie, vagy hol kéne laknia. Ami neked szuper lehetőség, másnak lehet hányinger és fordítva.

De még ennyit se kéne tenned.

Átvert és elfutott.

A gondját majd megoldja ha akarja, ha nem, az sem a te bajod. Nem kell sajnálni sem.

márc. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hogyan szakadj le róluk? Hát, mondjuk ne keresd őket folyton jobbnál-jobb ajánlatokkal.


Olyan lehetsz, mint az én tesóm, évek óta nem beszélek vele, mert ő is meg volt győződve róla, hogy sokkal jobban tudja, én hogyan akarok élni, mint én magam. 3 szobás családi házban lakunk vidéken, az udvarban garázs, hatalmas kert, ő meg évekig küldözgette a pesti lakáshirdetéseket, hogy milyen remek ajánlat, van egy 1,5 szobás eladó panel a hatodikon, mit képzelek, hogy engem nem érdekel... Egyszerűen állj le azzal, hogy írogatsz nekik, és lám, már le is szakadtál róluk.

márc. 23. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk a nővéred jól járt, hogy letiltott, szörnyen idegesítő lehet, hogy mindig mindenbe bele akarsz szólni, meg okoskodsz.
márc. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!