Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Közös szoba mennyire rossz?

Közös szoba mennyire rossz?

Figyelt kérdés
16 vagyok és anya barátja és gyereke hozánk fog költözni. Mostohatestvéremmel közös szobánk lesz egy ideig.

ápr. 5. 00:11
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:
Lány vagyok kisebb a lakásunk.
ápr. 5. 11:59
 22/40 A kérdező kommentje:
Rosszab esetbe lenne igy lesz nagyob lakás.
ápr. 5. 12:00
 23/40 anonim ***** válasza:
89%
Már ha a szülők kibírják az együttlétet. Hiszen még ők se ismerik egymást lakva. Milyen gyakran jön hozzátok a pasi? Válaszolj a többi kérdésemre is (20).
ápr. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:
Szegényebek vagyunk . Többit nem tudom. Hetente talalkoznak
ápr. 5. 12:26
 25/40 anonim ***** válasza:
96%
Ti laktok a nagyobb településen? Ott fog dolgozni a pasi? Szokott hozzátok feljönni több órára? Hány éves a fiú? Azért hogy mennyire szimpatikusak, azt tudod. A te apukáddal mi van?
ápr. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
95%

Gyerekként is bromi szar, nemhogy kamaszként, és lényegtelen is, milyen nemű, mert úgyis zavarjátok egymást.


Nekem az öcsémmel egy szobánk volt 15 éves koromig... gyűlöltem, mint a szr.

ápr. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
93%

Nyugi, kérdező, nem lesz itt semmilyen nagyobb lakás. A pasi be akar hozzátok cuccolni gyerekestől, anyádnak meg annyi esze nincs, hogy kivágja az ötlet felmerülésének pillanatában.


Ez nonszensz.

ápr. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
92%

Juj...ez több sebből vérzik. Egyrészt: mégis milyen ember kényszerít össze egy vadidegen másik nemű gyereket a saját gyerekével még ideiglenesen is? Nem egy hétvégéről van szó... tudod, mikor lesz ebből nagyobb lakás...kb soha. Másik városból költöznek,akkor

1. célszerű lenne eleve a nagyobb lakásba menni, nem kétszer pakolni, hurcolkodni;

2. akkor lehet, munkahelye sincs a hapsinak, ezután fog keresni, akkor nyilván nem az lesz az első és legfontosabb, hogy nagyobb lakást vegyenek ki;

3. esetleg alaposan végig kellene gondolni a dolgokat: húzgálja a gyerekét, aztán ha nem jön be ez a nagy együttélésesdi úgy, hogy egyébként a szülők se nagyon lehetnek összeszokva heti 1 találka mellett...most meg majd nyomorgnak 4 en egy lakásban...garantált a feszkó.



Nem irigyellek :(

ápr. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
9%
A másik gyerek hova fog iskolába járni? Tanévből még van 2,5 hónap
ápr. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
92%

Ha szegényebbek vagytok, hogyan lesz nagyobb lakás?

Még azonos neművel is gáz a közös szoba, hiszen végülis egy idegen...

Előbb kellene a nagyobb lakás, aztán a költözés.

ápr. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!