Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Támogatnád anyagilag a munkané...

Támogatnád anyagilag a munkanélküli testvéredet?

Figyelt kérdés

ápr. 9. 00:02
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
94 szavazat
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
91%
Ennyiből nem lehet eldönteni a dolgot - így a feltett kérdés teljesen értelmetlen!
ápr. 9. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
95%
Attól függ. Ez így kevés információ. Nem mindegy, hogy keres de nem talál, vagy nem keres és szarik rá.
ápr. 9. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
94%
Attól függ. Ha nem önhibából van rossz helyzetben, én pedig megengedhetem magamnak, akkor igen, kérdés nélkül. Ha én is anyagi gondokkal küzdök, akkor nyilván elsősorban magamat próbálom kihúzni belőle, abba nem fér bele egy másik ember támogatása. Illetve, ha a testvérem csak élősködni akarna másokon és úgy várna segítséget, abban én nem lennék partner, de ez az én testvéreim esetében elképzelhetetlen egyébként.
ápr. 9. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
94%
Megtettem 2-évig pénzeltem majd mikor talpra állt akkor hátat fordított nekem mai napig nem beszélünk hát ez van és ennek már 17-éve.
ápr. 9. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
93%
Vagy igen, vagy nem. Ha pl 40 éves, sosem dolgozott, semmi nem jó neki és alkesz, nyilván nem.
ápr. 9. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
79%

Ajándékba nem adnék neki, nem az én dolgom megoldani az életét. Aki dolgozni akar, az talál munkát.

Ha folyton kisegíted, rájön, hogy neki tulajdonképpen nem is kell nagyon hajtania a munkakeresést, mert a havi fix így is megvan.

ápr. 9. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
87%
Persze, ha tudom.
ápr. 9. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
91%
Ha lehet igen, de ha elissza/szívja/játssza,vagy nagyon munkakerülő és családon belül koldul mindig
ápr. 9. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
87%
Igen. Ismerem, ha munkanélküli lenne, nem azért lenne, mert nem akar dolgozni.
ápr. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
87%

Más szitujába nem tudom beleképzelni magam, csak a sajátoméba. Az én testvérem egy egészséges, normális ember, 37 éves. Eddig egyetlen egyszer volt munkahelye, kb másfél évig, azóta mindig élősködik valaki, többnyire az aktuális párjain. Az ő szavait idézve, neki nem való a munka, ő nem erre lett kitalálva.


Tartsa el más.

ápr. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!