Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Támogatnád anyagilag a munkané...

Támogatnád anyagilag a munkanélküli testvéredet?

Figyelt kérdés

ápr. 9. 00:02
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
83%
Az elején segítenék, akár pénzzel, amíg nem talál munkát. De ha úgy látom, hogy “semmi se jó” vagy nem keres, akkor nem tartanám el. Felnőtt ember, oldja meg az életét. Bárki kerülhet rossz helyzetbe, de azért akarni kell onnan kimászni.
ápr. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
37%
Nem az én problémám egy felnőtt ember anyagi dolgainak a megoldása ;)
ápr. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ,nyilván ha nem talál munkát és azért nem dogkotit,a tőlem telhetőt megtenném,de ha azért mert lusta és nem akar dolgozni,akkor biztosan nem.
ápr. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a kérdés támogatnám e, hanem az hogy aludni se tudnék az aggódástól ha mondjuk nincs mit ennie vagy megfagy, tehát addig én nem tudnék nyugiban vacsorázgatni míg neki nincs semmije, nyilván adnék neki meg próbálnám életben tartani. Aki ilyet nem érez az minek élt családban?
ápr. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Azzal támogatnám, amire csak szüksége van. Egyrészt ez legtöbbször nem anyagi, még ha úgy is látszik, másrészt az egyensúly és a jó kapcsolat érdekében igenis én is támaszkodom rá, éreztetem, hogy nekem is szükségem van a segítségére (még ha nem is anyagira).
ápr. 17. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!