Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogy magyarázzam ezt ki a...

Hogy magyarázzam ezt ki a nővéremnek?

Figyelt kérdés

Összevesztünk a nővéremmel, és idegemben minél nagyobb sértést akartam a fejéhez vágni. Mivel régóta nincs senkije 37 évesen és a legutóbbi pasijával is alig 2 hetet volt, azt mondtam neki, hogy azt a pasit én kerítettem és fizettem neki, csakhogy vigye már ágyba végre valaki. És ezért dobbantott 2 hét után, ha nem fizetek neki meg szóba sem állt volna vele.


Tudom, nagy féregség volt, hogy ezt mondta neki és túlzásba vittem. De akkor ideges voltam és csak azt akartam, hogy enyém legyen az utolsó szó, mert amúgy mindig ő oszt ki engem.


De már megbántam, mert amúgy sem tart soha 1-2 napnál a harag közöttünk, hiába sokat veszekedünk, és mert azóta a nővérem láthatóan nagyon meg van bántva.


Már bocsánatot akartam tőle kérni, de mi van ha hiába mondom, hogy ez nem igaz és csak idegemben mondtam egy hülyeséget, azt fogja hinni csak azért mondom hogy jobban érezze magát?És igazából azt fogja hinni továbbra is hogy igaz?


ápr. 14. 12:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%
Nyilván tudja, hogy nem igaz és egy percig se hitte el. Megbocsátani viszont kb biztosan nem fog, mert ez egy ritka bunkó és aljas beszólás volt tőled. Minek kellett ilyet mondani, baxus.
ápr. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Én úgy láttam, hogy elhitte, és azóta is le van törve.
ápr. 14. 12:38
 3/20 anonim ***** válasza:
92%
Gratulálok! Nagyon értelmes leányzó vagy. Csak nehogy te is egyedül legyél majd 40-hez közel. Nincs is annál undorítóbb, amikor olyanon gúnyolódik valaki, ami sajnos nem jön össze a másiknak és a megfigyelésem, hogy nagyon sokszor a jó emberek maradnak végül egyedül.
ápr. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
92%
Azért van letörve, mert megaláztad. Nyilván nem egy bombanő, ha ennyi idősen egyedul van, ergo alacsony lehet az önbizalma. Erre te ratettél még pár lapáttal. Az életben nem bocsatanek még neked, ha az én testvérem lennel
ápr. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
88%
Gratulálok, minek az embernek ellenség ha ilyen rokonai vannak mint te. Én se állnék veled szóba többet. Menj a tökéletes férjedhez, mert gondolom az van neked, különben nem lenne jogod senki felett pálcát törni.
ápr. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
94%
#4 Az a baj, hogy sokszor amúgy egy bomba és rendes nő is egyedül marad. Ronda és lelkileg is gonosz nők meg férjezettek. De mindegy, hogy mi az oka, ez akkor is aljas húzás volt a kérdezőtől.
ápr. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
94%

Ne húzd a bocsánatkérést. Ezt tisztázni kell, mert ha túl sok idő telik el az csak ront a helyzeten. Máskor meg gondolkodj mielőtt megszólalsz.

Pl ott is hagyhatod vita nélkül, az is egy opció.

ápr. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nincs tökéletes férjem, mivel 25/F vagyok😃 Csajom az van amúgy.
ápr. 14. 12:49
 9/20 anonim ***** válasza:
92%
akkor tökéletes feleséged. Mert ha nem vagy egy gazdag szupermodell férje mi jogon szövegelsz bele más életébe? Gondolom te mindenben sikeres vagy, önállóan élsz a saját ingatlanodban, jól keresel stb. Ha nem akkor meg ásd el magad mert semmire se vagy való
ápr. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
75%
Nézzetek vissza pár nap múlva a kérdésre, és azt látjátok, hogy kérdezőnek már nem tudtok üzenetet küldeni... addig kivágják valamelyik mese miatt :)
ápr. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!