Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogyan magyarázzam meg a...

Hogyan magyarázzam meg a sógoromnak és a nővéremnek ?

Figyelt kérdés

A nővérem se a sógorom nem tudnak megérteni engem .

Megkérdezték töllem párszor hogy mit akarok az életben , lesz-e családom .

Mondtam nekik hogy gyereket semmiféle képpen nem akarok vállalni , soha .

Nekem nem az a célom , hogy családom legyen.

Szinte semmivel nem értenek velem egyet , én teljesen más vagyok mint ők .

Gyereket azért nem akarok vállani mert a nővéremnek van egy gyereke aki 4 éves , és a a születése óta én etettem , én játszottam vele , én fürdettem .

Azért nekem kelett etetni a gyereket mert a nővérem azzal a kifogással jött , hogy ő nála nagyon lassan eszi a gyerek a tápszert, nálam meg megeszi 10 perc alatt .

Elegem volt ebböl , a mai napig is én foglalkozok a gyerekkel.

Belefáradtam abba hogy felelősséget vállaljak a jövőben .

Eleget volt / van rám bízva a gyereke , és már nincs hozzá se türelmem , se energiám hogy a gyerekét pesztráljam .

Nem az én gyerekem , még a keresztapja se én vagyok .

Jóformán semmi közöm nem lenne a gyerekéhez.

Nagyon elegem van a gyerekéböl egy hiperaktív idióta .

Nem lehet neki parancsolni , meg se hallja hogy mit mond neki a másik , ha meg csúnyán szólok a gyerekhez akkor rögtön megy panaszkodni.

Ezért nem akarok gyereket a jövőben , nekem nem számít a család.

És az idegremdszerem sincs meg már hozzá hogy én gyerekkel foglalkozzak.

Nincsenek kötélböl az idegeim.

Ígyis van problémám amiből minél előbb ki akarok mászni , de egyedül nagyon nehéz .

Se barátok , se ismerősök , senkim sincs. :( .

Akárhogy magyarázom a sógoromnak meg a nővéremnek hogy így se meg úgy se fogok vállalni gyereket , nem képesek felfogni a híg agyukkal.

Tudnátok valami tanácsot adni hogy értessem meg mindkettőjükkel hogy nem fogok gyereket vállani ?

Mert már majdnem mindennap cseszegetnek ezzel a témával...


A helyesírási hibákért előre is elnézést kérek ! .


2020. jún. 28. 23:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%
Mi a francért te tutujgatod a nővéred csemetéjét? Kezdd el gyakorolni a NEM szót...
2020. jún. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy köteles magyarázkodni!

Ha nem akarsz gyereket, alkor nem csinálsz, ha tetszik neki, ha nem!

2020. jún. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
"Kedves nővérem, Gizi! Nem vállalok több gyereket. Már vállaltam egyet, a tiéteket. Talán jó lenne, ha TI vállalnátok végre gyereket, legalább azt az egyet, amit már megcsináltatok. Viszlát"
2020. jún. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Savlekotő ***** válasza:
95%

Nem vállalsz,ahhoz képest születéstől apa vagy,ekkora balek nem lehetsz.. Gondolom a kölyökért a lóvé hozzájuk megy te szívjál vele,etesd fürdesd stb..

Más faxával a csalán esete.. Állj már ki magadért,nem pesztrálod többet,pesztrálják ők,vagy passzolják le másnak,vagy hagyják az utcán,sajnos ma ez a típus ellik mások nyakára mert nekik csak a babaváró kő...

70F

2020. jún. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Minek magyarázkodsz? Nem vagy a lekötelezettjük. Vagy mégis?

Mától nem etetsz, nem fürdetsz, nem pesztrálsz. Lódulsz neki és éled a SAJÁT életedet.

Meg fognak sértődni. És?

2020. jún. 29. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem magyarázkodsz. Közlöd, hogy Zsuzsi, elég volt, ez a te gyereked, innentől etesd, fürdesd, szórakoztasd te, én befejeztem. És ott hagyod.
2020. jún. 29. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Konnyen beszelnek, hiszen az o gyerekuket is te neveled. Szallj ki ebbol a babysietter szerepbol, de surgosen! Van mas dolgod es kesz. Par nap a segitseged nelkul, es remelhetoleg megertik az allaspontodat....
2020. jún. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Vagy eltúlzod a helyzetet a nővéred gyerekével kapcsolatban, vagy mind a ketten alkalmatlanok szülőnek, és ez fel sem tűnt nekik. Együtt éltek egyébként, vagy hogy alakulhatott ki olyan helyzet, hogy te látod el, te neveled a gyereküket?
2020. jún. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Mond nekik, hogy "bőven elég volt 4 évig a ti gyereketeket nevelni"

Erre jön a hápogás, hogy "dehát nem is voltál itt annyit"

Amivel legalább megszabadulhatsz tőlük "oké, akkor mostantól nem vállalom át"

2020. jún. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ti egy háztartásban éltek?


Biztos nem lennék az ingyen bébiszitterük.

2020. jún. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!