Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogy magyarázzam ezt ki a...

Hogy magyarázzam ezt ki a nővéremnek?

Figyelt kérdés

Összevesztünk a nővéremmel, és idegemben minél nagyobb sértést akartam a fejéhez vágni. Mivel régóta nincs senkije 37 évesen és a legutóbbi pasijával is alig 2 hetet volt, azt mondtam neki, hogy azt a pasit én kerítettem és fizettem neki, csakhogy vigye már ágyba végre valaki. És ezért dobbantott 2 hét után, ha nem fizetek neki meg szóba sem állt volna vele.


Tudom, nagy féregség volt, hogy ezt mondta neki és túlzásba vittem. De akkor ideges voltam és csak azt akartam, hogy enyém legyen az utolsó szó, mert amúgy mindig ő oszt ki engem.


De már megbántam, mert amúgy sem tart soha 1-2 napnál a harag közöttünk, hiába sokat veszekedünk, és mert azóta a nővérem láthatóan nagyon meg van bántva.


Már bocsánatot akartam tőle kérni, de mi van ha hiába mondom, hogy ez nem igaz és csak idegemben mondtam egy hülyeséget, azt fogja hinni csak azért mondom hogy jobban érezze magát?És igazából azt fogja hinni továbbra is hogy igaz?


ápr. 14. 12:23
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
89%

Máskor fogd be a pofád,mindenkinek jobb úgy!

Vagy előbb gondolkozz mielőtt ilyet vágsz valakihez

ápr. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Már megbántam, tudom hogy nem kellett volns ennyire túlzásba esnim
ápr. 14. 13:14
 13/20 anonim ***** válasza:
86%
Ezt ne nekünk mond hanem a tesódnak.
ápr. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
84%

Még ahhoz is gyáva vagy, hogy bocsánatot kérjél, inkább megmagyarázod magadnak, hogy minek is, ha egyszer csak rosszat teszel vele.

Kérjél bocsánatot, de azt ne várd, hogy megbocsásson, örülj, ha 5 év múlva meg fog.

ápr. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
75%
Meg ha 12 évvel idősebb nővér. Látom szemeim előtt, mint ahogyan az sok-sok családban van, hogy mindig az idősebb lányoknak kellett a kisebbeket "nevelniük". Jaj, most nem tudok elmenni a buliba, mert öcsire vigyázni és a többi. Sajnos meg igaz, hogy ha az ember nem találja meg a "férjét" még 25 körül, akkor már egyre nehezebb lesz ismerkedni. Lehet, h amíg rád vigyázott kihagyta azt a bulit, ahol megismerhette volna a társát. Mert tudjuk, az élet véletleneken múlik...
ápr. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
65%
Szóval ezért is vagy jó nagy f.reg. (15)
ápr. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
84%

Minek békültök ki, ha felnőtt létetekre rendzseresn ilyen óvodás módon összevesztek? Ezért felesleges.


Te meg jó fogyatékos vagy, hogy felnőttként ennyi eszed van.

ápr. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
63%
Bejött a délutáni matiné, gratulálok! :)
ápr. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
49%
A szavaknak súlya van! Máskor gondolkozz, mielőtt beszélsz. Az nem mentség, hogy ideges voltál. Gondolkozzál legközelebb!
ápr. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
8%

Vagy éppen a nővéred annyit szexelt már egyéjszakásokban, amennyit te soha sem fogsz még a csajszikáddal sem, kis csíragyerek :)

Annyira bírom, mikor ilyen szarházik azt hiszik, tökéletesen képben vannak egy felnőtt ember magánéletének minden percével.

ápr. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!