Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Alakulhat még ki velük normáli...

Alakulhat még ki velük normális kapcsolatom?

Figyelt kérdés

26/F vagyok és van 2 bátyám, akik 36 és 40 évesek. Gondolom a korkülönbség az oka, de nem igazán vontak be semmibe, még akkor sem, amikor már idősebb voltam. Viszont múlt hétvégén elmentünk wellnesselni, engem is elhívtak magukkal, de ismét nem igazán foglalkoztak velem, a legtöbb beszélgetésnek is csak annyi lett a vége, hogy "jó, de te gyerek vagy, nem tudsz nagyon hozzászólni".

Volt, hogy valamiért hívtam az egyiküket, de nem vette fel, és amikor mondtam neki, hogy fontos, azt a választ kaptam, hogy ugyanmár 26 évesen mi olyan nagy gondom lehet, nekik van saját családjuk, nekem meg csak magammal kell foglalkoznom.


ápr. 24. 19:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire partnerek, akkor nem. Olyan vonat után ne rohanj, amelyik nem vesz fel...
ápr. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!