Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogyan lehet feldolgozni egy...

Hogyan lehet feldolgozni egy testvér halálát? Októberben halt meg, de még mindig nem hiszem el, hogy nincs. Csak 29! éves volt, lefeküdt aludni, másnap nem kelt fel.

Figyelt kérdés

2012. jún. 1. 19:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte részvétem.

Erre mondják,hogy az idő minden sebet begyógyít.Feldolgozni sosem fogod,de idővel enyhülni fog a fájdalom.

2012. jún. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Úristen, nagyon sajnálom!!!!

Sajnos a gyászra az idő az egyetlen gyógyír :(

Lehet több év is lesz, de mást nem tehetsz :(

Őszinte részvétem!


Egy árva

2012. jún. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy sem lehet feldolgozni. Az én bátyám 1974-ben halt meg autóbalesetben, és azóta nincs nap, hogy ne gondolnék rá. Rettenetesen hiányzik, a mai napig.Ha ránézek a fényképére, még most is sírok.
2012. jún. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
részvétem :(
2012. jún. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
énmost 13éves vagyok 2007 ben 17 évesen elütötték a bátyámat még csak harmadikos voltam, értettem mitörtént meg minden,de azt mondják aki ilyenkor nem borul ki az felnőtt korára fogja nagyon megérezni.és én nem nagyon borultam ki. oké néha napján még mindig bőgök egy két sort de akkor is csak a temetésen sirtam meg aznapp reggel amikor elmondták egy egyszer karácsonykor. Szóval arra akartam kijukadni, hogy ezt a feldolgozást ez belülről kell elintézni magadban van h hazudnod kell magadnak hogy majd vissza jön vagy hogy tudod hogy jó helyen van,hiába tudod hogy nem tudod holvan.
2012. jún. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Én se borultam ki,lehet ez a rossz.

Szüleimet látni, hogy összeomlottak, viszont kegyetlen.

2012. jún. 1. 21:27
 7/10 anonim ***** válasza:
őszinte részvétem,nagyon sajnálom:(
2012. jún. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Húúú, ez nem semmi :( sajnálom :(

Amúgy mi volt a baja? Mi miatt halt meg szegény?

Ilyenkor mindig eszembe jut, hogy mi, fiatalok, nem is gondolunk a halálra, pedig sajnos benne van a pakliban :(

30N

2012. jún. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szivével volt baj,de nem tudtunk róla :(
2012. jún. 5. 15:28
 10/10 Skywalker33 ***** válasza:

Szia,


talán ha megértenéd hogy nincs halál csak eltűntetek egymás elől az segíthet ráadásul ez az igazság.

Mit tanított neked az Ő halála? Esetleg azt hogy te használd az életet jobban és készűlj fel jobben?

Mert fel lehet készülni nem titok.


Azt is tudnod kell hogy a sajnálkozásod akadájozza az elhúnytat ott ahol most van, a tiszta szeretetteljes gondolatok és érzések segítik! Ima szívből, talán a legjobb ha már tenni akarsz valamit.


Gyógyulást!

T

2012. jún. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!