Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hazudtam és most lelki ismeret...

Hazudtam és most lelki ismeretfurdalásom van, hogy mondjam el?

Figyelt kérdés

Anyukám adott 5ezer forintot hogy fizessem be a csekkeket elindultam befizetni de nem találtam a pénzt a zsebemben haza szaladtam és elkezdtem keresni de sehol nem találtam..azt hittem elhagytam ezért titokban elvettem apukámtól 5ezret soha nem számolja így nem vette észre tudtam hogy jövőhéten lesz a szülinapom abból vissza adom apának a pénzt és a csekkek is bevannak fizetve meg is kaptam vissza raktam de apa pont meglátta hogy vissza rakom ezért a azt mondtam cipőre kellet de már itt a pénze eközben persze meg találtam az anyutól kapott pénzt is a csekkekre szóval vissza raktam a pénzt apa nem is haragudott. Aztán el is felejtettem végre mindezt, de tegnap be ugrottunk anyuval apához néhány cuccunkért(apáék külön élnek) apa már kicsit többet ivott és ezért felhozta hogy elvettem szó nélkül tőle pénzt nagyon be pánikholtam hogy anyu mérges lesz hogy azért vettem el mert azt hittem el hagytam a pénzt ezért mikor a kocsiba rákérdezett azt mondtam a tesóm vette el a pénzt én csak helyette raktam vissza. Nagyon nem volt szép hogy ráfogtam és anyu holnap meg akarja neki mondani hogy többet nem falazok neki de a tesóm azt se tudja miről van szó hiszen nem is ő vette el hogy mondjam el anyunak hogy én voltam úgy hogy ne haragudjon rám amiért hazudtam?

13/L.



2012. jún. 24. 22:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Igen, de emellett olyan lelkiismeret furdalása van, hogy elsírja magát és nem is azért tette, hogy neki több legyen..
2012. jún. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Bassz.atok meg ez egy kislany...
2012. jún. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
na jolvan nem kell azért ennyire elkenödni, nem baj hogy bánod és tudod hogy nem akarsz többet ilyet csinálni. ez még kis botlás volt, csak ha ezeket már nem bánod, akkor lehet baj késöbb. ezt igy mondd el anyukádnak meg apukádnak ahogy nekünk, szerintem nem fognak rád haragudni. föleg ha tényleg nem csinálod megint. szerintem is helyén van a lelkiismereted, mindenki hibázik, csak kevesen bánják meg.
2012. jún. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Azért 13 évesen már nem olyan kislány. Érti, hogy mi a jó és a rossz közt a különbség, és felfogja a tettei következményeit.
2012. jún. 25. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Végre egy normális érzésekkel élő kamasz! :) Köszi hogy megnyugtattál azzal, hogy van a mai fiatalokban lelkifurdalás. Nyugodtan mond el a történteket nekik, hiszen nem veszett el a pénz! Biztosan nem fognak haragudni, max akkor haragszanak, ha úgy magától tudódik ki a dolog. Légy bátor! Ők így is szeretni fognak.
2012. jún. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Elmondtam anyukámnak nem haragudott de nem bírtam ki sírás nélkül. azért kicsit fellobbantak a kedélyek mert most apa bocsánatot kért amiért leszidott és hogy ő nem szeret leszidni de nem értettem ha elsőnek nem volt mérges másodjára miért lett az. Most is nagyon rosszul érzem magam hiába mondtam már el úgy érzem soha többé nem tudok a szemükbe nézni és félek is menni apához. :(
2012. jún. 25. 10:42
 17/19 anonim válasza:
Tudom mit érzel.Azt kell hogy mondjam, hogy ettől az érzéstől egy darabig nem fogsz tudni szabadulni.Azt tudom javasolni, hogy olvass el egy érdekes könyvet és próbáld meg jól érezni magad olyanok társaságában, akiknek semmi közük az esethez.Azt kéne még valahogy elérned, hogy amikor anyukáddal, vagy tesóddal vagy együtt, akkor ne ez jusson eszedbe róluk.
2012. jún. 29. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Gyurcsány is hazudott reggel, éjjel meg este, és nincs is lelkiismeret furdalása sem. Vegyél példát róla, de inkább ne
2016. máj. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 adan21 válasza:
de amatör vagy !!!!!!!!!
2017. aug. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!