Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tegyek, ha anyukám kidobot...

Mit tegyek, ha anyukám kidobott otthonról? /szó szerint, már nem először/

Figyelt kérdés
nagyon szeretem anyukámékat mindennél jobban. tudni kell, hogy a testvéremmel nem vagyok jóban, sőt, gyűlöljük egymást, de mégis egy szobák van a kezdetektől, és úgy rá tudunk menni egymás agyára, hogy azt a veszekedést az egész udvar hallja, ezt anyukám már nem bírja elviselni.. azt is tudni kell, hogy anyum az öcsémet mindig jobban védte, akármi volt, ő volt a középpontban.. persze, ő azt mondja engem is nagyon szeret, az öcsém éretlen, stb.. de úgy viselkedik mint egy 5 éves kislány.. anyum olyan csip-csup ügyekért tette ezt velem, amiért más max. kiabálna a gyerekével ,de nem rángatná ki az ajtó elé, és dobná utána a cipőjét, mondván: többet ne lássalak haza ne merj jönni, engem nem érdekel hová mész, csak én ne tudjak rólad semmit! gondolhatjátok, végigsirtam az egész napot.. majd hazamentem és utána 2 napig anya hozzám se szólt, majd az egyik reggel sirva borult a nyakamba, hogy ne haragudjak rá, teljesen elment az esze, és hogy ne viselkedjek így a testvéremmel, majd ha anya leszek, megtudom milyen érzés az, mikor két testvér mindig veszekszik, és az anyjuk egyformán szereti őket( abban az esetben annyi volt, hogy lebarmoztam a tesómat)..azóta nagyon jóban vagyunk de ez már nem az első eset volt, hogy anya ezt csinálta.. utána mindíg sírás lett a vége(mindkettőnk részéről) de nem tudom, hogy mit kellene tegyek, hogy ez ne történhessen meg mégegyszer.. nekem borzasztóan fájt, anyának meg lelkifurdalása volt, heteken keresztül.. szóval nem kéne megismételni..

2012. jún. 28. 00:59
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
nem értem miért mondja mindenki a pszihológust.. valakinek valami problémája van a családjában azonnal menjen agyturkászhoz? vagy mi? menj dokihoz mert kiabálsz.. aha, máshol meg azt mondják, hogy kiabálással vezesd le a dühödet.. nem bírom a pszihológusokat, úgy beszélnek az emberrel, mint egy idiótával és én ezt nem tudom elviselni..koleszba se tudok menni mivel a környék legjobb sulijába járok, ettől jobb nem kell.
2012. jún. 29. 12:02
 22/24 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy még csak itt tartotok. ;) Igen, kellene pszihológus, mert ez nem állapot, hogy valaki kitegye a saját gyerekét. Undorító dolog, amit leműveltek testvéreddel, de anyád sem normális, ha ilyeneket tol, ezzel veszélyeztetve téged. Ha semmi nem felel meg neked, akkor mi ugyan, hogy segítsünk? Mit vársz? Azt, hogy kiírsz egy kérdést, és minden *hopp* megoldódik? Nálunk is vannak problémák, mégsem rak ki anyám, pedig voltak elég furcsa dolgaim nekem is, és nem annyi, hogy lekiabáltam a testvéremet. (Könnyű a kisebbet bántani, nagyon jó vagy.:3 ) Próbálj kezdeni magaddal, menj el futni, ahelyett, hogy leüvöltöd öcsédet, és ezzel a saját, öcséd, és anyukád idegeit feszegesd.. na 'puszi'.
2013. ápr. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

*Próbálj kezdeni magaddal valamit,..

(Még mielőtt le leszek 'oltva', hogy mit 'pofázok', ha írni sem tudok.:D)

2013. ápr. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Ja, és azt lehagytam, hogy igazán lehetnél érettebb ennél. Ha felhúz az öcséd, nem egyszerűbb átmenni barátnődhöz, és elsírni neki a gondokat, minthogy akkora patáliát csapj, hogy a szomszédok is azt hallgassák?(képzelem, milyen jó lehet mellettetek élni.:DDDDDD) MOTHER OF GOD, és még egyes emberek ezt nevezik akkor húúúú de nagy problémának.:D Nevetséges.
2013. ápr. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!