Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogyan tudnám meggyőzni a hugom?

Hogyan tudnám meggyőzni a hugom?

Figyelt kérdés

A hugom(12) annyira ragaszkodik az anyukánkhoz, hogy csak vele alszik, és mivel közös szobánk van, ezért az anyánk még mindig velünk alszik :$ ..már nem egyszer megpróbáltuk hogy külön menjen, de ettől csak hisztizni kezd a hugom.

Segítsetek, mivel tudnánk elérni nála, hogy végre felnőjjön?



2012. júl. 14. 18:27
 1/5 anonim válasza:
100%
Had hisztizzen csak, ha nem foglalkoztok vele, amíg hisztizik, és el is tűritek, amíg tart a hiszti, akkor meg fogja tanulni :)
2012. júl. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Anyukád csak nem Erzsike? :)
2012. júl. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem neked kéne meggyőzni a húgodat, hanem anyukátoknak kellett volna, mintegy 11 évvel ezelőtt.
2012. júl. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Majd kinövi. Énis mindig anya és apa közt aludtam pedig van nekem saját szobám. Aztán meg átszoktam :D
2012. júl. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
aludjon a hugod anyudék szobájában ha téged zavar. Amúgy szerintem fura hogy 12 évesen anyuval alszik. Anyudnak kéne megmondani neki hogy már nagy, de TÉNYLEG NAGY, már 5-6 évesen is nagy volt ehhez, és kész. Többet nem vele aludni,had hisztizzen. de komolyan már kamasz lány. Anyukád szerintem ezt eléggé elrontotta, vele is beszélni kéne, biztos van valami oka, hogy mikor a hugod kisebb volt vele aludt, és megszoktatta vele. DE egyébként még egy év, és magától is rájön hogy ez fura, ő is "gáz" nak fogja tartani a barátai előtt stb, és magától leszokik(jó esetben)
2012. júl. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!