Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Te mit szólnál hozzá, ha a...

Te mit szólnál hozzá, ha a testvéred/lányod ilyen irányba változna meg? Szerinted nagyon gáz ember az ilyen?

Figyelt kérdés

27 éves nő vagyok. Eddig nem sokat voltam egyedül, mivel kapcsolatból-kapcsolatba mentem. Fél éves kapcsolattól 3,5 évesig volt már mindenféle. Mindegyik normális, monogám kapcsolat volt, ahol hűségesek voltunk, normálisan viselkedtünk egymással, megvolt a kölcsönös tisztelet.


A legutóbbi kapcsolatom, ami 2 évig tartott az most 1,5 hónapja lett vége kb. Valójában közös megegyezéssel, mert nem passzoltunk már össze az utóbbi időben.


Most nem volt nálam kilátásban semmi komoly, aki a következő lenne/következő lett volna. S elkezdtem úgymondd "tombolni". Összejöttem egy haverommal, akivel 2 hétig "jártunk". Eljött a szex ideje, ami pocsék volt, aztán otthagytam (mondjuk más okokból is). Ez után megint összeismerkedtem egy másik sráccal (következő héten), majd azzal is ugyanez történt. Ott voltam nála, bemutatott a családjával, összejöttünk ....minden, majd ez után igazából közös megegyezéssel vége is lett...azaz, ha elmennék hozzá megint, akkor ugyanazok a dolok megtörténnének, mert ő nem valami komoly (most lett vége a kapcsolatának-nagy szerelmi bánat-s most még nem képes semmi komolyra).

Aztán megint fiúztam.

Most meg megismerkedtem egy sráccal, aki bejön nekem, nem rossz, viszont ő olyan hírben áll, hogy megfektet, aztán utána nem akar semmi komolyat. Nos, most én se tudnék annyira komoly lenni. Szóval benne lennék az alkalmi dolgokban (viszont úgymondd én ilyen nem csinálgattam előtte, mert normális kapcsolatokban volt, kivéve most ezt az 1 hónapot).

Péntekre lebeszéltünk egy találkozót nálam, ahol (ő egyébként "szaktársam") tanulásban, gyakorlásban segíteni fog nekem. Viszont egyértelmű, hogy mi lesz belőle, mivel a védekezésről beszéltünk, meg hogy ki hogy szereti...


szerintetek nagyon gáz vagyok, hogy ennyi pasit begyűjtök...??


ti mit gondolnátok, ha más ezt tenné a családodban? Ha gyereked vagy a tesód ezt tenné??


Nekem a tesóm (nővérem van aki 1,5 éve egyedülálló) nézi ezt most végig, hogy mindig más pasiról beszélek neki és már nem is bírja követni. Úgy látom, hogy nagyon nem tetszik neki...igaza van szerintetek??


Kíváncsi vagyok a véleményekre.



2012. szept. 20. 10:09
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Nincs semmi gond ezzel, csak azzal, hogy kicsit későn csinálod. Ez általáb 18 és 25 közötti lányokra jellemző. Ami nomrmális is egészséges körülmények között.

Ne is haragudj, de a nővéred 1,5 éve egyedülálló, ami azt jelenti, hogy egyáltalán nem volt pasija semmilyen téren? Ott már a hiányérzet problémája is közre játszhat, mikor a nem tetszését fejezi ki.

Mellesleg a monogámia azt jelenti, hogy mikor kapcsolatban van valaki akkor nem lép félre. Tehát nincs semmi köze ahhoz, hogy valaki milyen sűrűn váltja a partnerét. Az ismerkedés arról szól, hogy két ember megismerkedik, aztán ha működik a kapcsolat akkor együtt maradnak, ha nem akkor különválnak. Az, hogy nem egymáshoz való két ember kiderülhet két hét után vagy két év után is.

2012. szept. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
43%

Én rossz szemmel nézném.Eleve azt is elítélem,hogy ha valaki 2 hét után lefekszik a másikkal,mert elég laza erkölcsű lehet aki mindenkinek,csak úgy odadobja magát.De úgy tűnik a mai világban ez a normális.Én nem tartom annak.Az egy dolog,hogy az embernek szükségletei vannak,de pont azért vagyunk elméletben jobbak az állatoknál,mert megálljt tudunk parancsolni az ösztöneinknek.

Le lehet pontozni lesz*rom.A véleményemre volt kíváncsi és elmondtam.

21/F

2012. szept. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

"Én rossz szemmel nézném.Eleve azt is elítélem,hogy ha valaki 2 hét után lefekszik a másikkal,mert elég laza erkölcsű lehet aki mindenkinek,csak úgy odadobja magát"


Fiam, a dolgok nem ezen múlnak. Ismerek olyat, aki 3 éves kapcsolatban van, és az első héten lefeküdtek egymással. Felesleges az embereket ezután megítélni, főleg, hogy semmi közöd mások magánéletéhez.


Kérdező: egyik barátnőm viselkedett nem rég így mint te. Nem zavaró volt (bár nekem beszámolt az összes ilyen történetről, persze másnak nemigen), hanem inkább aggasztó. Hosszú kapcsolat után a szakítás kiválthatja ezt az emberből. Nem értek egyet azokkal, akik azt állítják, hogy "nem vagy egészen monogám típus". Akkor nem lennél egészen monogám típus, ha megcsalnád a párodat, vagy legalábbis más lehetőségek felé kacsintgatnál, ami nem igaz. Te most így teszed magad túl a szakításon, keresed a lehetőségeket. Szerintem inkább kapcsolatfüggőnek vagy mondható, neked az a tudat esik jól, hogy van tartalék (mint azt már fentebb említetted, eddig mindig volt ugye).

Ne aggódj, el fog múlni a helyzet, visszarázódsz majd a régi önmagadba. Barátnőmnél is csak 2-3 hónapig tartott ez :)

2012. szept. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Nincs közöm hozzá az egy dolog,de ha ide kiírja és véleményt kér róla akkor baj ha válaszolok?Őszinte legyek nagyívben lesz*rom mások magánéletét,csak a véleményemet mondtam el,nem tudom miért kell ezen kiakadni.
2012. szept. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Nem akadtam ki, csak annyit mondtam, hogy irreleváns dolgok alapján ítélkezel, előítéletes vagy.
2012. szept. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel gond, szórakozol kicsit, majd egyszer újra eljön az érzés, hogy komoly kapcsolatra vágysz, és ha az élet is úgy akarja, akár az igazi is lehet a következő. Viszont a helyedben nem mesélnék róla a testvéremnek, inkább csak szépen csendben "intézném" ezeket a dolgaimat. Ha kérdezi, hogy miújság pasi fronton, akkor mondj annyit, hogy "semmi különös", de ne részletezd, hogy egyik héten X, másik héten pedig Y ágyába bújsz. Van, aki ezt elítéli, és van, aki nem. A leírásod alapján a nővéred inkább elítéli, csak mivel a testvére vagy nem mondja ki kerek perec. Mindkettőtöknek jobb lesz, ha nem mesélsz annyit a szerelmi életedről, csak éled, és élvezed.
2012. szept. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
pasizok,fiúzom.. ez egy tinilány stílusa,te pedig elvileg felnőtt nő vagy, szóval így is nagyon gáz..
2012. szept. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Amíg független vagy és nem versz át senkit, nem álltatsz senkit, addig miért ne?

Középkori hozzáállás, hogy csak a férfiaknak lehet "csapongani".

Ha egy férfi csinálja ezt, az a "farokkirály", ha egy nő, akkor az máris r*ban, k*rva, l*tyó.

Ezt felejtsd el!

Te is nyugodtan kiélheted magad, ha akarod.

Amúgy meg F/21.

Én az 5. napon lefeküdtem a barátommal és több mint 3 éve együtt vagyunk.

Ennyit a "könnyen kaphatóságról".

Nem kell taktikázni és játszani a nehezen elérhetőt.

Ha valakivel passzoltok, akkor úgyis együtt maradtok.

Ha meg nem, akkor jobb is, hogy előbb kiderült.

L/25

2012. szept. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Őszintén? Én jó nagy ribinek érezném magam, mert én csinálom. Ha más csinálja lesz@rom. De ha én fiú lennék és elmondod ezt vagy kiderülne nem jarnek veled az tutifix! Nem bíznák meg benned. Ez a viselkedés számomra nem bizalomgerjesztő. Bocs, de ez a véleményem és, ha a lányom/fiam ilyet csinálna nagyot csalódnek.

24/l

2012. szept. 25. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

"De ha én fiú lennék és elmondod ezt vagy kiderülne nem jarnek veled az tutifix! Nem bíznák meg benned."


Hűha, mi lenne akkor, ha most elkezdene járni valakivel? Tuti félrejárna mellőle, mi?

Miért feltételezi egy-két ember, hogy ha valaki egyedülállóként kalandozik, az kapcsolatban is fog?

Persze, mindenki magából indul ki...


Ilyen felszínes, szemellenzős emberrel én se járnék, aki te volnál, ha fiú volnál. (Pláne hogy komolyabb kapcsolatot felnőtt férfival érdemes kezdeni, nem fiúval.)

2012. szept. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!