Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ti felkeresnétek a helyemben...

Ti felkeresnétek a helyemben a féltestvéreiteket? Szerintetek kedvesen fogadnak?

Figyelt kérdés

Anyai ágon vagyunk testvérek, ők négyen vannak. 16-24 évesek voltak mikor én születtem. Az apámat nem szerették, amit teljesen megértek, én sem szerettem hiába volt apám. Anyánkra is haragszanak, ezért nem is tartják velünk a kapcsolatot. Ezt is megértem, tudom, hogy vannak hibái, főleg velük szemben. Bár én próbálom támogatni, én sem értem meg mindig, és sokszor haragszok rá, de ő jutott. A két középső mindössze egyszer-kétszer látott, a legnagyobb és legkisebb állítólag még egy ideig tartotta velünk a kapcsolatot (illetve a kisebb velünk élt) de én egyikőjükre sem emlékszem. Sosem érdeklődtek felőlem, lehet nem is kíváncsiak rám, de engem érdekel milyenek, sosem volt testvérem, közben pedig van négy. Két nővérem és két bátyám, gondolom már családosak. Kíváncsi vagyok rájuk, de félek, hogy visszautasítanak.

Ti örülnétek, ha a féltestvéretek jelentkezne? Vagy inkább nem?

20/L



2012. nov. 23. 20:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én örülnék.:)

Majd írd le,hogy alakultak a dolgok.

2012. nov. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!