Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakivel nem akartok összejönni, de később rájöttök h mégis, felkeresnétek az illetőt?

Figyelt kérdés
És mit írnátok neki? Hogy kezdenétek hozzá? 24/L
2010. márc. 22. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem írnék semmit, hanem alkaalmat próbálnék összehozni, hogy személyesen legyen lehetőség a csábításra.
2010. márc. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk, megkérdezném, hogy emlékszik-e egyáltalán rám! 18/f
2010. márc. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az alkalom már megvolt.
2010. márc. 22. 21:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Csábítsd el, találj ki valamit hogy segítsen valamiben, hozz össze még több lehetőséget és dobd be magad.
2010. márc. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Két hete találkoztam vele buliban de lerázott :( Csak azt nem értem ha találkozik velem akkor miért ad a számra puszit :S
2010. márc. 22. 21:36
 6/7 anonim ***** válasza:

Noss!


Ha rájöttem, hogy hibáztam mert nem jól döntöttem és még is őt szeretném, akkor biztos felkeresném .


Ha meglenne a telefonszáma akkor felhívnám. És nem írogatnék neki, mert amíg írok egy e-mailt aztán válaszol rá meg ha nem értette tisztán akkor újra fogalmazd meg stb. Szóval ha tudod a számát hívd fel.


De tételezzük fel , hogy te írogatni szeretnél neki mert vagy nem mered felhívni, vagy nem tudod a telefonszámát. És akkor hogyan is kezdjünk hozzá.

1. Ha megbántottad, és azóta nem beszéltetek , és barátok sem maradtatok, azaz rosszul esett neki, akkor először is valami "ne haragudj" vagy "bocsánat" jellegű szöveggel kellene indítanod.

2. Ha nem bántottad meg, és ettől nem ment el az életkedve , és azóta is beszéltetek már párszor vagy találkoztatok is esetleg, akkor kicsit könnyebb a helyzeted, nem kell annyit mentegetőznöd.

Szóval kezdeném ott, hogy: Szia! Tudom, hogy régen írtam és nem úgy alakultak azelőtt a dolgok, de rájöttem, hogy hibáztam bla bla bla, és szeretném veled eltölteni mostantól minden szabadidőmet amim csak lesz és adódik, mert rájöttem, hogy rád van szükségem, te vagy az akiben megtaláltam azt amire nekem szükségem van bla bla bla, szóval valami hasonlót

2010. márc. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
simán teherbe is baksznám
2010. ápr. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!