Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tehetnék? Hogyan segíthetn...

Mit tehetnék? Hogyan segíthetnék a nővéremnek?

Figyelt kérdés

A párjával él,a pasi szüleinél,ezzel még nem is lenne gond,de a srác nyíltan csalja.

A nővérem csak otthon vár hogy hazaérjen,tudja hogy mit csinál,a gyerek csak úgy elvesz tőle pár ezret és lelép,a nővérem meg nem mehet sehová.

A gyerek rávette hogy ne járjon suliba,úgyhogy a végén átrakták fizetősre,az árvaellátást megvonták tőle,munkát kéne keresnie de nem teszi meg mert a pasija öccsére vigyáz.Emellett a pasi is nagyon értelmes,8 általánosa van(egyikünk sem kisebbségi mielőtt jönne a rasszizmus)

Hogyan értessem meg vele hogy ez így nem jó?A gyereket nem hagyja el mert fél hogy nem talál mást,pedig hiába duci,nagyon szép arca van,úgyhogy a külsővel nincs gondja.

Ő is érzi hogy ez így nem jó,főleg amikor piszkálják hogy a pasija mással smárolt a buszmegállóban.

Már abortusza is volt mert inkább a cigire költötték a pénzt és nem a védekezésre.

Családi segítséget nem tudunk adni,anyámmal rossz a viszonyunk,apum meg már nem él.



2013. jan. 31. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem könnyű helyzet...

De mindenáron szakítsd ki őt onnan!!!! Az egész életét tönkre teszi!! És attól,hogy duci ettől a sz@rházitól talál százszor jobbat!!!Meg egyébként is. Hány éves tesód?

2013. jan. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
21,ahogy a pasija is
2013. jan. 31. 22:45
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj,hogy leszállt a lila köd.Bármi,amit a pasi ellen mondasz támadásnak fogja venni.Próbáld elcsalni magaddal a baráti társaságodba,hogy kicsit ismerkedjen.Saját magától kell ráébrednie,hogy a pasija csak kihasználja.Vigyázz a szavakkal,mert ilyenkor egy szerelmes lány képes a saját családja ellen fordulni!
2013. jan. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Már sokszor hívtam hogy jöjjön,ismerkedjen,de rocker vagyok,nyilván a barátaim is azok,és velemiért lenézi a rockereket/punkokat,ezért nem is hajlandó találkozni velük,a z én páromat is több mint egy év alatt 2x látta,ez ellen meg nem sokat tehetek,mivel ezért nem jön velem,saját barátokat meg ha talál is egy idő után másoknál azzal akar bevágódni hogy kibeszéli a másikat,úgyhogy nincsenek tartós baráti kapcsolatai...
2013. jan. 31. 23:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor talán a természetével is van egy kis gond
2013. jan. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Tényleg vannak gondjai a természetével,de a párjával odafigyelő,mindent megtesz neki és mindent elnéz neki,nem érdemelné meg a megcsalást és azt hogy tönkre tegye.

Tudom hogy a nővérem is egy barom,ő is hibás,de a pasi nagyon sokat rontott a helyzeten,egyre lejjebb húzza.

2013. jan. 31. 23:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a nővéred természetével azért lehetnek problémák,mert mindenkinek megakar felelni.Azt akarja,hogy szeressék,és ezért beszél ki mindenkit.Persze azzal nincs tisztában,hogy ezzel épp az ellenkezőjét éri el.Sajnos nem tudsz mit tenni,a jó szándék az megvan benned,ez becsülendő,de ha lenézi a barátaidat,akkor lehet,hogy csak egy kis pofon kell neki az élettől,hogy leszálljon a magas lóról.És ezt most ne vedd rossz néven.Engem is sok mindenre megtanított az élet.És én is a saját hibámból tanultam.Hagyd rá te is,úgysem tudsz mit tenni,ha ráébred a dolgokra,akkor viszont legyél mellette és támogasd!Mint jó testvér,többet nem tudsz tenni.
2013. febr. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!