Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek testvérek között...

Szerintetek testvérek között lehet tartós gyűlölet?

Figyelt kérdés
Mostanában a testvérem úgy viselkedik velem hogy szomorú leírni de úgy érzem hogy meggyűlöltem. Miután a barátjával veszekszik telefonon rajtam tölti ki a haragját. Én egy évvel vagyok nála fiatalabb. Mind a ketten húsz éven felüliek vagyunk. Őt ritkán látom 2-3 hetente de amikor találkozunk akkor sincs egy jó szava sem hozzám. Régen jóban voltunk. De mintha mostanában elment volna az esze. Ti mit tennétek a helyemben?

2013. ápr. 8. 01:21
 1/5 anonim válasza:
Semmit, mindig megváltozik valami. Talán sok zűr van az életében és most ezért érzed ezt. Biztosan van olyan is, hogy egész életedben nem lesztek jóban, de szerintem mindent rendbe lehet hozni. Próbálj meg rájönni mi a baja, és lehet még újra minden a régi lesz. Tesód életében kell változtatni. ;)
2013. ápr. 8. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Létezik, igen, de amit te írtál az banális dolog.
2013. ápr. 8. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Létezik ilyen, de ez nem az.
2013. ápr. 8. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én sosem voltam túl jóban a bátyámmal (2 évvel idősebb nálam), úgy 17-25 éves korom között viszonylag jól elvoltunk, de előtte és azóta sem. Gyűlöletnek nem mondanám, de pont elég ahhoz, hogy k.b. 10 évvel ezelőtt eljussunk oda, hogy nem keressük egymást, születésnapokon küldünk egy SMS-t, de a 10 év alatt talán 5-ször talalkoztunk, abból 2-szer véletlenül és talán 10-szer beszéltünk telefonon. Ez persze nem jelenti azt, hogy ti is feltétlenül ide fogtok jutni, ha előtte jóban voltatok, akkor eleve más alapról indultok mint mi.
2013. ápr. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem kell meggyülölni.

Gondjai vannak s rajtad vezeti le.

Persze joga nincs hozzá

Távolságot kell vele tartani és a saját életeddel foglalkozzni.


Ha idővel észhez tér megbocsájthatsz neki aztán eldöntheted hogy akarod e hogy az életed része legyen a továbbiakban vagy azután se.


Megmondhatod neki pl. akkor hogy oké megbocsájtasz de a későbbiekben sem akarsz az lenni akibe beletörli a lábát úgyhogy nincs harag de k@pja be.

2013. máj. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!