Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Lenne egy kérdésem a bátyám...

Lenne egy kérdésem a bátyám el hivott, starndra de nekem nincs sok kedvem menni, ha meg mondom neki akkor meg meg haragszik. Most össze kaptunk egy kicsit mert, nem segítettem szendvicset csinálni?

Figyelt kérdés

Mit tegyek ??

Kérjek bocsánatot vagy hagyham ?



2013. jún. 17. 18:28
 1/7 anonim válasza:
Haggyad , ha nincs kedved ne menj, csak rosszul éreznéd magad, s ha jó tesó akkor ezt nem akarhatja.
2013. jún. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
miért kell ebből akkora ügyet csinálni? mondd neki,hogy nincs kedved menni,mert fáj a fejed..,vagy mondj valamit.
2013. jún. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De akkor meg sértödik ha nem megyek, vele.
2013. jún. 17. 18:43
 4/7 anonim ***** válasza:

elég fárasztó bátyád van! nem a barátnője vagy,hogy megsértődjön..

nincsenek barátai akiket elhívhatna?

hány évesek vagytok?

2013. jún. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A barátnöjével megy,engem csak meg hivtak.
2013. jún. 17. 18:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Mondd azt, hogy most jött meg a mensid, és nem akarsz végig a parton ülni.
2013. jún. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kezdjük ott, hogy ha valakit meghívnak, akkor az azt jelenti, hogy kedve szerint dönthet arról, hogy megy-e, vagy sem. Persze vannak olyan esetek, ahol kötelességünknek érezzük a részvételt, pl.: esküvő, ballagás, temetés, de a strand nem tartozik ezek közé. Mondd meg neki, hogy sok kedved nincs hozzá, de ha ez olyan nagy veszteség lenne számára, - amit kétlek - akkor pusztán szívességből elmész. Bár nekem úgy tűnik, hogy a bátyád egyszerűen csak képtelen elfogadni azt, ha valaki nemet mond neki. Akkor itt a lehetőség, hogy ezt megtanítsd neki :)
2013. jún. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!