Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Nemzeti dohányboltosok hogy...

Nemzeti dohányboltosok hogy képzelik, hogy kint kell hagyni a gyerekeket?

Figyelt kérdés

Én megyek vásárolni a szomszéd bácsi helyett, neki kell cigi is. Én 19 vagyok, a húgom 1 éves.

Tegnap be akartunk menni egy ilyen üzletbe, erre kint kellett volna hagynom a húgomat.. Ezt mégis hogy képzelik, hogy majd ott hagyom az üzlet előtt, mikor nem lehet kilátni???


2013. júl. 4. 12:27
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
85%
Sokan félreértik a problémát. Nem a gyermeketek felügyeletét kell megoldani, hanem a cigarettavásárlást. Ami tök egyszerű, mint mondtam, vegye meg előre. Olyan meg nincs, hogy egy hónapban EGYSZER SINCS olyan óra, hogy ne lógjon rajta a gyerek. Ha valaki meg akarja oldani, az megoldja, nem pedig pampog.
2013. júl. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
34%
Megis hogy a faszba kepzelik, hogy megszabhatjak h ki mikor, mennyit dohanyozzon? Komolyan mondom, sokkal jobb lenne ha Magyarorszagnak NEM lenne kormanya, kormanyozzak az orszagot az Uniobol. Hanyok ezektol a konzervativ, begyoposodott, barmoktol.
2013. júl. 6. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
100%
Mi bajod van? És ki szabja meg, hogy mennyit dohányozz? Senki. És ki nyal az Orbánnak? Mi vagy te valami lázadó? Az ilyen buta primitív proletár bunkóktól lett ilyen az ország, mint te. De menj csak tünteni, attól vagy olyan rohadt nagy magyar, mi? :)))
2013. júl. 6. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
69%
Igen, lázadó vagyok, mert tarthatlan ez a rendszer ami most van. Egész Európában le vagyumk járatva.
2013. júl. 6. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
74%
Igazad van. De tudunk valamit tenni? Nem. Ki kell hozni a helyzetből a legjobbat. Jelen esetben pl nem felhúzni magunkat azon, ha egy 18 éven aluli nem tartózkodhat a dohányboltban, hanem megoldani, mert meg lehet. Itt nekünk semmiféle beleszólásunk nincsen semmibe, és soha nem is lesz.
2013. júl. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudok így gondolkodni, minden ember tud hozzárakni a változáshoz valamit, ha mindenki igy gondolkodik, a társadalom soha nem fog elérni semmit.
2013. júl. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
72%
Én ma megkértem, hogy odaadom a pénzt és hozza ki, másfél méter a táv, de azt mondta, azt se lehet. Veszek elektromos cigit.
2013. júl. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
57%
Keresztanyum ilyen helyen dolgozik és azt mondta, hogy ezt ő sem érti és nem is ért vele egyet. 1hete dolgoznak de még alig állt fel a dolog és cigit is alig kaptak. A főnöke meg szinte semmit nem tud...
2013. júl. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim válasza:
59%

trafik pályázaton csak fideszesek nyertek... a fideszeseket meg nem büntetik. teljesen megértem miért az eladóval kiabáltál. 5p alatt csak nem bünteti meg senki -.- kiskorú vagyok és nem vagyok rá büszke, mégis cigizem. mit értek el azzal, hogy nem mehetek be? csak annyit, hogy beküldöm cigiért a nagykorú bátyámat :') puszikállak Orbán

egyébként addig amég elmész cigit venni a szomszéd bácsi nem tud a húgodra vigyázni?:)

2013. júl. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim válasza:
Dohánybolti eladó vagyok, a törvény szerint nem engedhetem be a kisbabákat sem, ki sem vihetem a bolt elé a vásárolt terméket, az ajtót be kell csuknom, ablakot se nyithatok, ne rám haragudj:D
2013. aug. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!