Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogyan leheetne jobb a kapcsol...

Hogyan leheetne jobb a kapcsolatom a bátyámmal?

Figyelt kérdés

A bátyám most 27 éves, én 14. Már vagy 6 éve él Londonban. A főiskola után egyből kiment. (kaposvárra járt, mi Pesten élünk) Amikor 1 hete hazaért (még 2 hétig lesz itt) jöttem rá arra, hogy egyáltalán nem ismerem. 8 éves koromig (mivel, hogy az 5. évemig semmire sem emlékszem) egyetemre járt, utána pedig kiment Londonba. Az első kettő nap amikor itthon van még egész jó meg minden, de a többi...

Szinte kinyírjuk egymást. Ő se ismer engem igazán és én se őt. Szóval arra lennék kíváncsi, hogy hogyan lehetne jobb kapcsolatom vele? Azt, hogy "Beszélgessetek!" ne írjátok le. Nem igazán vagyok (és igazából azt gondolom, hogy ő se) olyan típus, hogy "Üljünk le és beszélgessünk!".

Milyen más módon lehetne közelebb kerülnünk egymáshoz?

14/f


2013. júl. 22. 13:20
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

strandolás, sport, túra

szülők ugratása - mi kb csak ebben tudunk veszekedés nélkül közösen szórakozni a tesómmal, de persze csak úgy, hogy az a szülők számára is még vicceske kategória

csajok stírölése, sörözés, (mondjuk neked a citromos sör mert még kicsi vagy)kerti sütés, barkácsolás, ajándék készítés, ilyenek

2013. júl. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!