Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ez normális szerintetek?

Ez normális szerintetek?

Figyelt kérdés

Hugóm azér cseszet le mert vettem neki egy diák bérletet 3850 meg magamnak is vettem.

Szóval volt itthon hagyva 10 rongy ebből lejött a 2 bérlet.


A pénz további részéből vettem 6 zsömlét és egy tejet majd maradt 1400 valamennyi de még nálam is van 500 valamennyi.


És minden van itthon , már mint élemiszer. Igaz h forint az nincs több de anyám hagyott itt nekem 100 eurót.


Ennyi pénz nem elég egy 7-re ?

14.én hazajön.



2013. aug. 7. 00:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem értem, mi a probléma?
2013. aug. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha van lefagyasztva étel egy hétre, vagy elég hús, krumpli, hagyma, fűszerek, rizs, tészta, stb, hogy főzzetek, akkor nem gáz. Kijön belőle pár zsemle meg egy kis felvágott a maradék időre.
2013. aug. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
100 eurót? Én egy hónapra is megoldom abból az ételt. :) Nem értem mi a probléma, hacsak nem mozira/bulira stb. akarta költeni a pénzt.
2013. aug. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Azért 100 euro elég neccesen oldható meg kajára utolsó válaszoló,hacsak nem káposztás tésztán,krumplis tésztán és hasonló ételeken akarsz élni...
2013. aug. 7. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Utolsó, de ha minden van otthon?


Akkor csak pékárut kell, meg esetleg a romlandóbb felvágottat megvenni.

2013. aug. 7. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ki az akinek két hétig nem elég 30ezer ft kajára????? Az biztos minden nap étteremben eszik, vagy a mekdonáldszos hülyeségeket járja...igen, akkor tényleg nem elég! Nálunk 10 napra elég volt egy 10ezres úgy, hogy kétnaponta főztem kettőnkre!
2013. aug. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2 hétig természetesen elég,de 1 hónapig már nem.
2013. aug. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem kösz a válaszokat.
2013. aug. 7. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!