Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerelmes, romantikus dalok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes, romantikus dalok esküvőre. Ti mit hallanátok szívesen az esküvőtökön?

Figyelt kérdés
Nemsokára lesz keresztapám lagzija és a vőlegényem szeretne nekik énekelni egy szerelmes dalt meglepetésként. Hivatásos énekes, szóval bármilyen nehéz dalt írhattok. Ötletek?
2013. aug. 11. 14:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem idén volt az esküvőm, de semmilyet nem szerettem volna hallani. Szerintem a férjem sem. Nekem ez olyan erőltetett dolog, ami a filmekben jó, de a legtöbb embernek a valóéletben ez inkább csak kellemetlen, hogy na ne bántsuk meg, meg videóznak is, vágjunk jó képet az egészhez, de olyan izé, hogy most itt hallgatni kell, mindenki bámul és akkor ámuldozzunk, meg tegyünk úgy, mintha olyan nagyon tetszene és meghatna stb.
2013. aug. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Többiek? :)
2013. aug. 11. 14:32
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
Metallica Nothing Else Matters - elcsépelt, de a legutóbb erre keringőztek egy esküvőn és nagyon szép volt.
2013. aug. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
62%
U.i.: amúgy szerintem is hülye ötlet, én csak fognám a fejem.
2013. aug. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
50%

http://www.youtube.com/watch?v=XRpLb4PXVyQ&feature=relmfu

Lehetne jazz hangulat,ha szeretnék ők is,vagy ti belevihetitek magatoktól is.

vagy:

http://www.youtube.com/watch?v=1Olo8gzgpC4 (bár nem tudom,hogy hogyan hangzik ez egy férfi szájából,de ha már énekes,akkor tuti jól,bár ezt inkább magának a vőlegénynek kellene énekelnie)


Mondjuk ezek inkább már lagzisak,nem?

Amúgy ki a férjed?ha szabad kérdezni.. ha nem,akkor ne haragudj!

2013. aug. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%
A hivatásos énekes nem feltétlen azt jelenti, hogy "sztár".
2013. aug. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Még csak a vőlegényem :) És ahogy az előző írta, nem sztár, szóval nem ismerheted :)
2013. aug. 11. 14:49
 8/15 anonim ***** válasza:
13%
Gyászindulót.
2013. aug. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
86%
Szécsi Pál - Két összeillő ember.
2013. aug. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Jégtánc ***** válasza:
100%
Ten Sharp: You
2013. aug. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!