Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek jogosan haragszik...

Szerintetek jogosan haragszik rám a párom?

Figyelt kérdés
A párom nagyon haragszik amiért másokkal szemben megvédem a testvérét aki gyilkosság miatt ült. A sógorom már letöltötte a büntetését és mivel nem szeretem ha valakit igazsá gtalanúl bántanak ezért bárkivel szemben megfogom védeni. Ez akkora bűn a részemről?
2013. aug. 13. 14:46
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
"A párom is iszik" -akkor ezért mérges, mert magában sem biztos.. Jó, hogy van egy fekete bárány, egy bűnbak a családban( majdnem mindenhol van ilyen, ha nem is ilyen súlyos) saját nyomorunkat a hátára rakhatjuk...
2013. aug. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
Kinek nyitottad ki a szádat? Odamentél mindenkihez? És mit mondtál?
2013. aug. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%

"Azért védem mert ő nekem és a családomnak soha nem ártott, mindig köszön, segítőkész"


Amíg majd egyszer megint nem önt fel úgy a garatra, hogy egy rossz tekintet miatt megint meg nem öl valakit.

Bocs kérdező, de a te értékrendeddel valami baj van :-(

2013. aug. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%
Nektek soha nem ártott és még köszön is? hát akkor tényleg nagyon jó ember lehet! majd ha egyszer jól beszittyózik és kinyírja valamelyik rokonod, akkor majd nem véded meg?
2013. aug. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
Már egyálltalán nem iszik ellentétben az öccsével aki napiszinten be van rúgva. De úgy látom ti is csak kötekedni tudtok. Szánalmas banda.
2013. aug. 13. 15:13
 16/34 anonim ***** válasza:
100%

"Azért védem mert ő nekem és a családomnak soha nem ártott, mindig köszön, segítőkész."


Ja, hát engem sem bántott soha a híradóban látott családmészárló, de senkivel szemben nem fogom védeni.

2013. aug. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
Egy kicsit félelmetes történet, és még a párodnak is elborulhat az agya, én félnék a helyedben.
2013. aug. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas banda??? Egy gyilkost védesz, mert az mosolyog rád. Ha itt valaki szánalmas, az te vagy.
2013. aug. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
Majdha kapsz egy balegyenest a védelmezõdtõl,akkor jusson eszedbe ez a banda!
2013. aug. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
78%

"szánalmas banda" Kmm... most őszintén, hülye vagy?

Nem is értem milyen válaszokat vártál, amikor egy gyilkost védsz. Most komolyan?

De a kérdésedre válaszolva én nem haragudnék rád, csak nagyon nem értenélek téged.

2013. aug. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!