Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek jogosan haragszik...

Szerintetek jogosan haragszik rám a párom?

Figyelt kérdés
A párom nagyon haragszik amiért másokkal szemben megvédem a testvérét aki gyilkosság miatt ült. A sógorom már letöltötte a büntetését és mivel nem szeretem ha valakit igazsá gtalanúl bántanak ezért bárkivel szemben megfogom védeni. Ez akkora bűn a részemről?
2013. aug. 13. 14:46
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Iszik? Én szóba sem állnék olyannal, aki minden nap szétcsapja magát.
2013. aug. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%
Igen jogosan haragszik, neked semmi közöd a párod testvéréhez. Még ha a saját testvéred lenne érthető lenne, ha védenéd, de így miért? Köszön, de rendes, tényleg. Ha mondjuk a te szüleidet ölte volna meg, akkor is ezt mondanád? Gondolkozz már, az, hogy leülte a büntetését egy dolog, és egy másik dolog, hogy mit éreznek az emberek. Valószínűleg az áldozat szerettei szerint halálbüntetés vagy életfogytiglan lenne a megfelelő büntetés. De te ezt teljesen komolyan gondolod, hogy megöl valaki egy ember, kijön pár év múlva a börtönből és ugyan úgy folytathatja az életét, mint addig?
2013. aug. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
De ha te ennyire véded, meg kedvesen köszön, a te párod meg minden nap részeg, miért nem vele vagy? Gondolom bejön, különben nem így írnál róla és a barátodról ilyen lekicsinyítően.
2013. aug. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%

Nagy gondok vannak az értékrendeddel.


Légyszi indíts fórumot a rendőrpszichológus gyilkosának is, hogy ne merjen rá senki semmit mondani. Hisz nekik nem ártott...


Az, hogy ittasan ölt, nem mentesít a tett súlya alól, inkább fokozza azt. Inkább az áldozat családjára gondolj, ha úgy érzed védened kell.


Szóval a párod haragja jogos. A célozgatásod meg, hogy a párod iszik... Hát nem kötelező együtt lenni vele.

2013. aug. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
Mert szeretem azóta mióta megláttam.
2013. aug. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, ezt nem ide akartam írni.
2013. aug. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmasok vagyunk kicsicsillagvirág? Te élsz együtt egy alkoholistával és vagy szerelmes a börtöntöltelék-gyilkos tesójába! :)
2013. aug. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

Az igen, kedves kérdező!

Te aztán egy igazi elmekórtani eset vagy!

Védesz egy gyilkost, aki valószínűleg olyan embert gyilkolt meg, aki maximum csúnyán nézett rá, mert éppen be volt rúgva, de neked ez nem számít, mert rád szépen tud mosolyogni. Fogadni mernék, hogy még vonzódsz is hozzá.

Aztán ott van a kedves párod, aki mint ahogy írtad, napi szinten leissza magát a sárga földig, és ilyenkor felmerül benned, hogy vajon mikor fog ő is kinyírni valakit ilyenkor. De nem baj, ez téged gondolom nem zavar, mert szereted őt nem igaz? Szerintem szülj neki egy két gyereket is, hogy ne csak téged keljen kinyírni ha nála is elszakad a cérna, mint a testvérénél.

Itt nem azzal van a baj, hogy véded a párod testvérét, hanem hogy 0 azaz nulla túlélőösztönnel rendelkezel. És amikor valaki meg meri ezt említeni, akkor még te vagy felháborodva, mert gondolom hatalmas életbiztosítás egy gyilkossal meg egy potenciális gyilkossal közösködni. És szerinted ez a normális!!!

Kérdező, téged egy horda mindenre elszánt pszichológus se tudna évek alatt kikezelni.


UI: A párod meg azért haragszik rád, mert gondolom rohadtul szégyelli hogy a saját testvére ilyesmit csinált, te meg még véded is, mint egy áldott jó embert. Ezt még egy gyerek is fel tudná érni ésszel. (vagy csak neki is feltűnt, hogy máshogy viszonyulsz hozzá mint ahogy illene?)

2013. aug. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

16:43as vagyok.

Na! Úgy látszik nem csak én vontam párhuzamot a kérdező és a gyilkos testvér között! Akkor csak van itt valami.

2013. aug. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Azt ugye tudod, hogy az alkoholos befolyásoltság nem enyhítő körülmény, hanem súlyosító? Nem kell mentegetni, hogy be volt rúgva mikor ölt...a büntetőjog sem elnézőbb vele, hanem ellenkezőleg...Nem kell szánni valakit, aki agresszív alaptermészetű, és erre még piál is, bár ahogy a reakcióidat elnézem, nyilván neked is megfordult a fejedben, hogy ha a párod bepiál, akkor esetleg belőle is előjön az ölési kedv... Én inkább ezen agyalnék, és nem egy olyan ember lelkivilágáért, aki emberölést követett el.
2013. aug. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!