Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jobb ha egy fiú nem foglalkozi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobb ha egy fiú nem foglalkozik "mindig" a barátnőjével, durvábban szólva néha kicsit lesz@rja?

Figyelt kérdés

Úgy értem ha nem fut utána, nem keresi, meg néha úgy tesz mintha annyira nem is érdekelné. Mert azt hallottam hogy a csajok egy ideig szeretik az érzést hogy odavannak értük, de utána unalmassá válik vagy ilyesmi..

17f


2010. ápr. 22. 15:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Ez hülyeség. Soha ne legyél egy csajjal bunkó,de ne is tapadj nagyon.
2010. ápr. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Aztán ha nem foglalkozol vele kirak mint macskát xarni.
2010. ápr. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
de ha kicsit a bnő hanyagol és nem keres annyira de közben biztos h nincs konkrét baja, akkor erre jó "válasz" ez? talán rájön h mivan?
2010. ápr. 22. 15:32
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon lányfüggő dolog, van aki azt szereti, ha a hét minden napján vele vagy, van aki nem igényli ezt ennyire, van akit már zavar is. Nem lehet így általánosítani, figyelni kell a lány reakcióit és ahhoz alkalmazkodni.
2010. ápr. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

naná hogy jobb. ha azt akarod hogy rövidesen otthagyjon valaki másért, aki nem "sz@rja le" kicsit.


mondjuk ha a barátom úgy tenne "mintha annyira nem is érdekelném", akkor elkezdene engem is annyira nem is érdekelni és keresnék mást aki érdekel.

2010. ápr. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Jó, ha egy kapcsolatban mind a két embernek van mozgástere, tehát, ha erre érted a lesz@rást, akkor igen.


De átlagban ez két ember személyiségéből fakad, tehát az ilyen viselkedést felesleges magadra erőltetni, mert csak elrontani tudsz ezzel bármit.


Egyszerűen csak add magad. Ha van elég elfoglaltságod, akkor alapból lesznek ilyen időszakok.

2010. ápr. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nagyon ROSSZ..... Én ezért fogok holnap szakítani a barátommal:(
2010. ápr. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Meg kell beszélni, hogy más elfoglaltságra kell-e idő, tanulni, barátnőzni, családra.Más az igénye mindenkinek, de szóból ért az ember.Ettől még lehet igazi szerelem.
2010. ápr. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem ez esik a legrosszabbul..sok mindenre lehet következtetni, ha nem foglalkoznak velünk. Elsőkörben az fordul meg az agyunkban, hogy nem hiányzunk, vagy hogy van más, vagy meggondolta magát a srác, stb...harag is simán kialakulhat. Szóval ha csak lehet ezt ne!!!!

És egyébként is, a szerelmet fent kell tartani!!

2010. ápr. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy a lány olyan mostanában hogy alig keres, nem akar beszélgetni, stb...de közben nem hiszem hogy nem szeret vagy baj van, mert másból meg nem az jön le. Csak gondoltam lehet hogy hozzászokott h én futok utána..
2010. ápr. 22. 20:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!