Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Milyen érzés hogy van testvéred?

Milyen érzés hogy van testvéred?

Figyelt kérdés

2013. okt. 19. 21:27
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Milyen érzés ha nincs?
2013. okt. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 Ani25 ***** válasza:
100%
A vilag egyik legjobb erzese! Ugy erzem o a masik felem, a legjobb baratnom es minden egyben!
2013. okt. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
sosem fogom megtudni :(
2013. okt. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó, de tényleg! Jó tudni, hogy valaki egész életedben ott lesz melletted. :)
2013. okt. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
kva jó. :) legjobb barátnőm, senki sem ért meg úgy mint ő.
2013. okt. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos azt kell mondjam, hogy bánom a napot, amikor elkezdtem kistesóért nyavalyogni a szüleimnek. A húgom most, 18 évesen is olyan (és egész gyerekkorunkban ilyen volt),hogy ellenségre már nincs szükségem így hogy ittvan ő. Százszor rosszabb és szemetebb velem, mint bárki más volt velem életemben. Így inkább lettem volna egyke.
2013. okt. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy gondolom, hogy a világ legjobb érzése!


Még ha éppen összeveszünk is vagy nem mindenben értünk egyet, ő MINDIG a testvérem marad, és MINDIG kibékülünk...vele mindig lehet beszélni és mindenről. Olyasmi, mint egy mély barátság, aminek sosem szakadhat vége.

2013. okt. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából semmilyen. Szeretem és tisztelem őket, tök jó, hogy vannak, de nagy a korkülönbség köztünk (11 és 14 év). Kicsi voltam mikor elköltöztek, így sokszor éreztem egyke gyereknek magam. Szoktunk beszélni, és minden hónapban találkozunk legalább egyszer, de mint tesók... hát az van, hogy az unokatesóimmal is ugyanolyan a kapcsolatom.
2013. okt. 20. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :) . Nekem nincs testvérem mert kiskoromban rengeteget nyavalyogtam, hogy én egyke akarok maradni. Rosszul tettem, de már késő :)

Arra azért még kíváncsi lennék, hogy milyen ikreknek lenni :D

Ha ismertek ikreket, róluk is írjatok :D

2013. okt. 20. 07:55
 10/30 anonim ***** válasza:
90%
Ismerek egy pár ikerpárt, bemutatok néhányat. A 3 éves fiúk állandóan marakodnak, alig bír velük az anyjuk, külön-külön viszont kész angyalkák. A 14 éves lányok mindent elkövetnek, hogy ne hasonlítsanak egymásra (egyik sminkeli magát, a másik a haját festi, ha az egyik növeszti a haját, a másik rövidre vágatja, stb). Egy másik tizenéves ikerpár (fiú-lány) sülve-főve együtt vannak, nagyon szeretik egymást. A húszas éveik végében járó nők annyira ragaszkodnak egymáshoz, hogy ikerházba költöztek a családjaikkal. A 40-es férfi ikreknek 2 dudás szindrómája van, egyik okosabb a másiknál, mindketten vállalkozók, és mindig osztják egymást.
2013. okt. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!