Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Milyen érzés hogy van testvéred?

Milyen érzés hogy van testvéred?

Figyelt kérdés

2013. okt. 19. 21:27
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Majd megtudod, ha nem lesz.....
2013. okt. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Olyan semleges a kapcsolat közöttünk, elvagyunk egymás mellett és ennyi, nincs meg az a nagyon szoros kötődés, mint sok testvéreknél ez előfordul, na meg naponta ha beszélgetünk 2-3 percet sokat mondok, semmi közös programunk nincs! Egymás közötti témánk abszolút semmi, sosem beszéljük ki a másiknak a gondjainkat, meg úgy alapvetően semmit sem! Állandóan tanul, arra van rágörcsölve folyamatosan, mert neki csak a 4-5-ös jegy létezik, ha már a 3-ast hozza haza "sírva borul" anyám nyakába, hogy ez mekkora trauma! :D Néha veszekszünk is, de azért ki szoktunk békülni! És úgy kb ennyi! :D


Ő 17/L

Én 22/F

2013. okt. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Itt elég sok buta-bunkó kérdés szokott lenni ,de ez felül múlja többit.
2013. okt. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
a nővérem és köztem 12 év különbség van.mikor gyerek voltam mindig nyaggattam valamivel...miután anyám meghalt 11 éves koromban kb 3 évig nagyon anyáskodó volt,mindent elmondhattam neki stb....14 lehettem mikor össze vesztem az élettársával(olyan szinten hogy a mai napig nem beszélünk)akkor neki adott igazat és hiába éltünk ugyan abban a házban majd 1 évig nem is köszöntünk egymásnak.aztán fel oldódott ez a feszültség köztem és a tesóm közt de azóta semmi sem a régi.miután elköltöztek rá 1-2 hétre elmentem hozzájuk mert mondta hogy egyedül lesz otthon.nem is igazán beszéltünk alap dolgok:hogy vagy?,hogy megy a suli?,faterral mi van?stb...még a mai napig is kb ennyi a beszélgetésünk annyi különbséggel hogy a suli helyett munkát kérdez.majd hazajött a paraszt és kérdőre vonta a nővérem hogy mit keresek ott tesómtól elköszöntem amannak bemutattam és elmentem.elkalandoztam xD valami miatt a mai napig nem omlott le köztem és a tesóm között ez a fal amazzal még mindig haragban vagyunk de már nem magyaráz semmit...ebben nincs semmi érdekes,hiába beszélünk keveset de szeretem és bármit megtennék érte.
2013. okt. 26. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) .
2013. okt. 26. 10:13
 26/30 anonim válasza:
100%

Elolvastam az összes választ, és a szívem szorul össze pl. a "szar" véleményen. Nekem 2 Öcsém van, ikrek, 6.5 év van közöttünk, közöttük 5 perc :) Fiatalabb korunkban sokat veszekedtünk, nekem pl. eltört a kis lábujjam, mert verekedtem az egyikkel, és belerúgtam :D Pedig lány vagyok :) De most, hogy nagyobbak vagyunk, a viszonyunk sokkal jobb, természetesen most is vannak beszólogatások, de már nem olyan, mint gyerekkorunkban :) nagyon szeretem Őket, tényleg sokat változott a kapcsolatunk, és jó irányba, sokkal jobban ragaszkodunk egymáshoz :) Ha megyek anyuékhoz (Ők még ott laknak), akkor mindig csinálunk vmi közös programot, még ha "csak" egy pizzázás is, de megyünk :)

Egy szó mint száz: a legjobb dolog, hogy ha van testvéred :) én szerencsés vagyok Velük :)

29/L

Ők: 2 hónap és 23/F :)

2013. okt. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Szar. Egész gyerekkorunkban kivételeztek vele, anyámék nyíltan jobban szeretik a mai napig mint engem, látszik is, ő minden támogatást megkapott, én semmit. Emberileg is egy utolsó senkiházi, ha rajtam múlna az élete már halott lenne. Gyűlölöm, és mielőtt valaki pattogni kezdene, rászolgált, bőven, nagyon vastagon.
2013. okt. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Milyen érzés ha nincs testvéred? :D


Egyébként ilyen opciók vannak:

- kis korkülönbés /5 év alatt/ és baráti a viszonyuk szinte már felhőtlen de lehet nagyon rossz a kapcsolatuk /olyan szinten, hogy nem is beszélnek egymással/


- közepes /5-10 év/ akkor alakul ki jobban a kapcsolatuk ha már nagyobbak--> a kisebb is 15 éves legalább és akkor jóban vannak nagyon /előtte nincsenek annyira közös témáik/ de ekkor is lehet rossz kapcsolatuk


- vagy nagy korkülönbség /+10 év/ ebben az esetben inkább 20 éves kor felett lesznek nagyon jó viszonyban.

2013. okt. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Bár kicsi koromban kicsit vágytam egy tesóra, de most már úgy vagyok vele, hogy örülök, hogy nincsen. Élvezem, hogy egyke lehetek, és nem is nagyon jut eszembe, hogy milyen lenne, ha lenne egy tesóm... Lehet, hogy jó lenne, de így is jó. Egyedül akkor örülnék, ha lenne, mikor a családban áll a bál. De erre vannak a barátok, nem? :)
2013. okt. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:

köszönöm :)

Azoknak, akik azt kérdezték, hogy milyen érzés ha nincs, üzenném hogy rossz. nem szeretném részletezni. csak vigyázzatok rájuk ... nekem VOLT testvérem :) . csak kevés ideig és nem emlékszem rá.

2013. okt. 27. 19:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!