Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit lehet csinálni egy felnött...

Mit lehet csinálni egy felnött testvérrel ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

A probléma az, hogy lehet elfajulnak otthon a dolgok. Én is felnött vagyok, de már külön élek - mert meglettek rá a lehetőségeim.


Ezzel szemben a bátyám még munkát is képtelen keresni. Anyámmal folyton veszekednek. Teljesen ingyenélő, és félek nem is nagyon lehet mit tenni, mivel anyám csak haszonélvező a ház felett, apám meg pár éve elhunyt.


Folyton ezzel jön a tesóm:


"Miért ki állít meg engem? Én vagyok az erősebb, azt csinálok amit akarok".


Persze, ez még nincs ennyire eldurvulva, de hamarosan el lehet. Ha kiskorú lenne, ott lenne a gyámügy vagy kicsoda, de így rendőrséget se hívhatnék, mert mit csinálnának? övé is a ház.


Ahhoz képest hogy sokkal jobb esze volt mint nekem tanulásban és csak ketten vagyunk testvérek nem sokra vitte eddig az életben.


Egyébként egész napja a gép elötti lógás és a virtuális barátok.


2013. nov. 19. 17:13
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

na azért annyim nincs, hogy milliókat kifizessek.


Épp most kezdem alig egy ideje dolgozni, és mint írtam albérlet, amiért pluszban fizetek.


Az egy másik dolog, hogy többet keresek mint egy bolti eladó, de a különbözetet elviszi az albérlet ára, vagyis a tényleges jövedelmem épp annyi, mint egy bolti dolgozónak.

2013. nov. 19. 19:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!