Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ilyen helyzetben mit kéne tennem?

Scotty97 kérdése:

Ilyen helyzetben mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Van egy bátyám (21) , és két unokanővérem (19 és 21) . Én 16 éves (fiú) vagyok. Ha a bátyám épp elfoglalt, akkor fiatalabb unokanővérem: jaj, öcsiöcsiöcsi:))

Ha bátyám ráér eljönni valahová: ... van öcsém? -.-

Remélem érthetően magyaráztam. Vannak még ilyen kisebb nagyobb "apróságok", és az ilyen alkalmakkor komolyan elgondolkozom rajta, hogy szüleim nem-e fogadtak örökbe. Kérlek adjatok valami normális tanácsot. Előre is köszi.


2013. szept. 18. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Pusztuljak el, ha értem!
2013. szept. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Unokanővérem csak akkor ér rá velem lenni, amikor bátyám lefoglalt. Nekem az is tilos, hogy megkocogtassam a vállát, mert "melege van", holott ugyanilyen időben bátyám nyakába mászik.
2013. szept. 18. 21:44
 3/4 anonim ***** válasza:

A fiatalabb unokanővéred úgy gondolja, ha ló nincs, jó a szamár is, de lényeg, hogy valakit kihasználhasson.


De mivel nem írtál semmi konkrétat lehet, hogy félreértettem.

2013. szept. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vagy csak a bátyádat jobban szereti, ennyi.
2013. szept. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!